64684-2024 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen – Zrzut szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zrzut szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zrzut szczepionki doustnej przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w 2024 roku
Interne Kennung: WIP.261.13.2024.WW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Część I: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa podlaskiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa podlaskiego
Interne Kennung: 1. Część I: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa podlaskiego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usługi zrzutu lotniczego szczepionki. Dodatkowy zakup zrzutu zależny jest od możliwości sfinansowania zakupu i potrzeb danej Jednostki oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może przekroczyć 50% liczby dawek szczepionki danej Jednostki przeznaczonych do zrzutu w ramach zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia dla każdej Jednostki, może zostać pomniejszony w stosunku do zamówienia podstawowego do 50% ilości dawek szczepionki przeznaczonych do zrzutu, w przypadku ograniczenia zapotrzebowania ilościowego na przedmiotową szczepionkę przez Jednostkę, w szczególności w przypadku, gdy do czasu rozpoczęcia akcji wiosennej, nie zostanie zakończone postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę szczepionki lub usługę zrzutu szczepionki. Szczegóły opisano w SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Część II: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
Interne Kennung: 2. Część II: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
Los: LOT-0003
Titel: 3. Część III: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa świętokrzyskiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa świętokrzyskiego
Interne Kennung: 3. Część III: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa świętokrzyskiego
Los: LOT-0004
Titel: 4. Część IV: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa małopolskiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa małopolskiego
Interne Kennung: 4. Część IV: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa małopolskiego
Los: LOT-0005
Titel: 5. Część V: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa podkarpackiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa lubelskiego
Interne Kennung: 5. Część V: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa podkarpackiego
Los: LOT-0006
Titel: 6. Część VI: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa lubelskiego
Interne Kennung: 6. Część VI: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa lubelskiego
Los: LOT-0007
Titel: 7. Część VII: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa łódzkiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa łódzkiego
Interne Kennung: 7. Część VII: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa łódzkiego
Los: LOT-0008
Titel: 8. Część VIII: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego
Interne Kennung: 8. Część VIII: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji. Przedmiot zamówienia określa zakres podstawowy związany z zakupem usługi zrzutu lotniczego szczepionki. Dodatkowy zakup zrzutu zależny jest od możliwości sfinansowania zakupu i potrzeb danej Jednostki oraz zaistnienia określonych w umowie okoliczności i nie może przekroczyć 100% liczby dawek szczepionki danej Jednostki przeznaczonych do zrzutu w ramach zamówienia podstawowego. Szczegóły opisano w SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: 9. Część IX: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa mazowieckiego
Beschreibung: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa mazowieckiego
Interne Kennung: 9. Część IX: Usługa zrzutu doustnej szczepionki przeciwko wściekliźnie dla lisów wolno żyjących w roku 2024 na obszarze województwa mazowieckiego