646865-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – Počítačové zariadenia, zostavy a spotrebný materiál pre potreby RTVS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Počítačové zariadenia, zostavy a spotrebný materiál pre potreby RTVS
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v rámci Dynamického Nákupného Systému je dodanie tovarov, najmä vybraného sortimentu osobných a prenosných počítačov, pracovných staníc, zobrazovacích jednotiek, prenosných tabletových počítačov, príslušných licencií, komponentov a príslušenstva, ktoré sú bežne dostupné na trhu, vrátane ostatných služieb súvisiacich s dodaním tovaru.
Interne Kennung: 00002/250000/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001