2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervangen theatermechanische hijsinstallaties grote zaal Theater Rotterdam
Beschreibung: De huidige installaties hebben de maximale levensduur bereikt waardoor storingen toenemen en leveringszekerheid van onderdelen niet langer is te garanderen. Naast het vervangen van deze hijsmiddelen worden ook een aantal hijsmiddelen aangepast en nieuw aangebracht. De omvang van de opdracht bestaat uit: - Computerbesturing - 1 sluiertrek - 1 beweegbare portaalbrug (leveren en vervangen lier en besturing bestaande portaalburg) - 67 decortrekken - 4 zijtrekken - 1 Prosceniumtrek - 1 centercluster lier (leveren en vervangen lier centercluster audio. Leveren en vervangen besturing lier centercluster en vervangen van de besturing van bestaande L&R audio takels) - 1 klankkaatser doodhangen - 2 zaaltrekken en - demonteren van bestaande hijsinstallaties
Interne Kennung: K176TT2132
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416300 Hebezeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervangen theatermechanische hijsinstallaties grote zaal
Interne Kennung: 1