See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Sprzątanie pomieszczeń służbowych POLREGIO S.A. Świętokrzyski Zakład w Kielcach”.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi sprzątania pomieszczeń służbowych w lokalizacjach wskazanych w poniższych zadaniach: 1.1 Zadanie 1 – Sędziszów: a)Sekcja Przewozów Pasażerskich w Kielcach z lokalizacją w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25, (budynek dworca PKP) Powierzchnia do sprzątania – 167,75 m², b)Sekcja Utrzymania Taboru w Skarżysku-Kam. z lokalizacją w Sędziszowie ul. Dworcowa 23, powierzchnia do sprzątania – 32,00 m². 1.2 Zadanie nr 2 – Kielce: a)Administracja Zakładu, Sekcja Przewozów Pasażerskich + kasy biletowe w Kielcach Pl. Niepodległości 1 ( budynek Dworca PKP). Powierzchnia do sprzątania – 639,84 m².
Interne Kennung: Ki.240.3516.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Sędziszów
Beschreibung: a)Sekcja Przewozów Pasażerskich w Kielcach z lokalizacją w Sędziszowie przy ul. Dworcowej 25. (budynek dworca PKP) Powierzchnia do sprzątania – 167,75 m², b)Sekcja Utrzymania Taboru w Skarżysku-Kam. z lokalizacją w Sędziszowie ul. Dworcowa 23 - powierzchnia do sprzątania – 32,00 m².
Interne Kennung: Ki.240.3516.2025-zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1 - Kielce
Beschreibung: a)Administracja Zakładu, Sekcja Przewozów Pasażerskich + kasy biletowe w Kielcach Pl. Niepodległości 1 ( budynek Dworca PKP). Powierzchnia do sprzątania – 639,84 m².
Interne Kennung: Ki.240.3516.2025-zadanie nr 2