2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu ciężarowego o DMC pow. 5,5 t z napędem 4x4 z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 630 kVA dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa samochodu ciężarowego o DMC pow. 5,5 t z napędem 4x4 z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 630 kVA dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie.
Interne Kennung: PZP/TD-OCZ/02867/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający skorzysta z możliwości przewidzianej w art. 139 PZP, tj. dokona najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w Postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa samochodu ciężarowego o DMC pow. 5,5 t z napędem 4x4 z zabudowanym agregatem prądotwórczym o mocy nie mniejszej niż 630 kVA dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Częstochowie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.