646996-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Bauwesen – Usługi projektowania budowlanego w zakresie dostrzegalni ppoż. na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi projektowania budowlanego w zakresie dostrzegalni ppoż. na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem poniższe części zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części Część zamówienia nr 1 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa dostrzegalni ppoż. w Leśnictwie Zarośle Część zamówienia nr 2 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa dostrzegalni ppoż. w Leśnictwie Marusza Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 411054-2025
Interne Kennung: S.270.1.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa dostrzegalni ppoż. w Leśnictwie Zarośle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa dostrzegalni ppoż. w Leśnictwie Zarośle. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: dot. części zamówienia nr 1 – teren Leśnictwa Zarośle, działka ew. nr 3070/7, m. Jamy, obręb Gubiny, gm. Rogóźno (współrzędne: X:53.575301, Y:18.933806) oraz działka nr 3071/10 m. Jamy, obręb Gubiny, gm. Rogóźno
Interne Kennung: S.270.1.1.2025 - cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z Prawa Opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2 - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa dostrzegalni ppoż. w Leśnictwie Marusza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi projektowania budowlanego obejmujące swym zakresem wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Budowa dostrzegalni ppoż. w Leśnictwie Marusza Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Wymagany skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej zawiera załącznik nr 3 do SWZ Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: dot. części zamówienia nr 2 – teren Leśnictwa Marusza, działka ew. nr 3009, m. Wielkie Lniska, obręb Wielkie Lniska, gm. Grudziądz (współrzędne: X:53.477009, Y:18.831876)
Interne Kennung: S.270.1.1.2025 - cz. 2