647-2026 - Ergebnis
Polen – Dieselöl – Dostawa oleju napędowego dla Enea Wytwarzanie sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oleju napędowego dla Enea Wytwarzanie sp. z o.o.
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest dostawa dla ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. oleju napędowego, zgodnego z normą PN-EN 590, o max zawartości siarki 10 mg/kg, w gatunku B, D i F (olej dla okresu letniego, przejściowego i zimowego) – w ilości 520 m3 (520 000 litrów), z zastrzeżeniem poniższego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia przewidywanej do dostawy ilości oleju napędowego w okresie obowiązywania Umowy. Faktycznie dostarczona ilość oleju napędowego może wynieść od 440 m3 do 520 m3. Powyższe wynika ze zmienności warunków eksploatacyjnych urządzeń i instalacji energetycznych, na które wpływają czynniki niezależne od Zamawiającego, związane ze zmiennymi potrzebami odbiorców energii elektrycznej, wpływającymi na zmniejszenie wielkości produkcji.
Vorherige Bekanntmachung627131-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungNLP-SD.2100.5.2025
Menge520 000 Liter