64700-2024 - Wettbewerb
Polen – Straßenlaternen – Zakup lamp hybrydowych na potrzeby oświetlenia miejsc obsługi ruchu turystycznego Związku Gmina nad Iłżanką
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup lamp hybrydowych na potrzeby oświetlenia miejsc obsługi ruchu turystycznego Związku Gmina nad Iłżanką
Beschreibung: Głównym założeniem wykonania przedmiotu zamówienia jest wykonacie na rzecz Związku Gmin nad Iłżanką dostawy lamp hybrydowych wraz z ich montażem celem poprawy bezpieczeństwa na potrzeby oświetlenia miejsc obsługi ruchu turystycznego na terenie gmin wchodzących w skład Związku: Chotcza, Ciepielów, Kazanów, Iłża, Mirów. Łączna ilość lamp wynosi 350 szt. gdzie w każdej z pięciu gmin na drogach gminnych związanych ze szlakami turystycznymi zostanie dostarczonych i zainstalowanych po 70 szt. Wykonawca z którym zostanie zawarta umowa otrzyma wskazane miejsca rozmieszczenia lamp w każdej z gmin.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928530 Straßenlaternen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1/2024