647000-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Reparatur und Wartung von Personenwagen – Acord cadru - Servicii de revizii si reparații autovehicule din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență „Mr. Constantin Ene” al Județului Bacău. RELUARE LOT 3 SI 4
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru - Servicii de revizii si reparații autovehicule din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență „Mr. Constantin Ene” al Județului Bacău. RELUARE LOT 3 SI 4
Beschreibung: Servicii de revizii si reparații autovehicule din cadrul Inspectoratului pentru Situatii de Urgență „Mr. Constantin Ene” al județului Bacău - RELUARE LOT 3 SI 4 Lot.nr.3 - Servicii de revizie si reparatie a autovehiculelor tip Stingere si Lucru la Inaltime; Lot.nr.4 - Servicii de revizie si reparatie a autovehiculelor aflate in garantie Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificări înainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturii este de 18 zile. Autoritatea contractanta va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitarilor de clarificări sau informațiilor suplimentare în 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4278833_2026_PAAPD1578792
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de revizie si reparatie a autovehiculelor tip Stingere si Lucru la Inaltime
Beschreibung: Acord-cadru - Servicii de revizie si reparatie a autovehiculelor tip Stingere si Lucru la Inaltime - 41 vehicule
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de revizie si reparatie a autovehiculelor aflate in garantie
Beschreibung: Acord-cadru - Servicii de revizie si reparatie a autovehiculelor aflate in garantie - 10 vehicule
Interne Kennung: 4
647000-2026 - Competition
Romania – Repair and maintenance services of cars – Acord cadru - Servicii de revizii si reparații autovehicule din cadrul Inspectoratului pentru Situații de Urgență „Mr. Constantin Ene” al Județului Bacău. RELUARE LOT 3 SI 4
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 4278833_2026_PAAPD1578792
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
5. Lot
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4