2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mleka i przetworów mleczarskich do 6 WOG Ustka w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i przetworów mleczarskich do 6 WOG Ustka w 2026 r w asortymencie i w ilościach podanych w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 2 do SWZ (z podziałem na zadania) zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (Minimalne wymagania jakościowe), który stanowi załącznik nr 3.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – Dostawa mleka i wyrobów mleczarskich do 6 WOG Ustka w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i wyrobów mleczarskich do 6 WOG Ustka w 2026 r. w asortymencie i w ilościach podanych w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 2 do SWZ (z podziałem na zadania) zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (Minimalne wymagania jakościowe), który stanowi załącznik nr 3.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – Dostawa mleka i wyrobów mleczarskich specyficznych w danej grupie produktów do 6 WOG Ustka w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mleka i wyrobów mleczarskich specyficznych w danej grupie produktów do 6 WOG Ustka w 2026 r. w asortymencie i w ilościach podanych w formularzach cenowych stanowiących załącznik nr 2 do SWZ (z podziałem na zadania) zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (Minimalne wymagania jakościowe), który stanowi załącznik nr 3.
Interne Kennung: Zadanie 2