647048-2026 - Wettbewerb
Estland – Medizinische Geräte – Biopsianõelad
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biopsianõelad
Beschreibung: Hanke eesmärk on sõlmida raamleping biopsianõelte ja nendega seotud biopsiainstrumentide ostmiseks vastavalt hankedokumentides sätestatud nõuetele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315084-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pehmete kudede poolautomaatne biopsia instrument nõelaga
Beschreibung: Vastavalt RHAD Lisa 1 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 315084-0001
Los: LOT-0002
Titel: Pehmete kudede täisautomaatne biopsia instrument nõelaga
Interne Kennung: 315084-0002
Los: LOT-0003
Titel: Luubiopsia komplekt
Interne Kennung: 315084-0003
Los: LOT-0004
Titel: Tuumori lokaliseerimismarker
Interne Kennung: 315084-0004