647077-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – „Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach wraz ze sprzątaniem części zewnętrznych budynku Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej przy ul. Piastowska 1a we Wrocławiu”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach wraz ze sprzątaniem części zewnętrznych budynku Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej przy ul. Piastowska 1a we Wrocławiu”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz sprzątania powierzchni i terenów zewnętrznych budynku Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej, zlokalizowanego przy ul. Piastowskiej 1a we Wrocławiu. 2. Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi: a) powierzchnia wewnętrzna podłogi + kafle ścienne – 1 676 m2 b) powierzchnia zewnętrzna - 120 m2 3. Szczegółowy zakres czynności, częstotliwość ich wykonywania, wykaz pomieszczeń, powierzchni oraz wymagania organizacyjne i techniczne zostały określone w Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały w Zał. nr 4 do SWZ- Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne Kennung: BZP.2711.28.2026.MG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919000 Büro-, Schul- und Büroausstattungsreinigung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Kompleksowe utrzymanie czystości w pomieszczeniach wraz ze sprzątaniem części zewnętrznych budynku Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej przy ul. Piastowska 1a we Wrocławiu”.
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie usługi kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach oraz sprzątania powierzchni i terenów zewnętrznych budynku Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej, zlokalizowanego przy ul. Piastowskiej 1a we Wrocławiu. 2. Łączna powierzchnia objęta sprzątaniem wynosi: a) powierzchnia wewnętrzna podłogi + kafle ścienne – 1 676 m2 b) powierzchnia zewnętrzna - 120 m2 3. Szczegółowy zakres czynności, częstotliwość ich wykonywania, wykaz pomieszczeń, powierzchni oraz wymagania organizacyjne i techniczne zostały określone w Zał. nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 4. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności wskazane zostały w Zał. nr 4 do SWZ- Projektowane Postanowienia Umowy. 5. Zamawiający zaleca przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej, o której mowa w art. 131 ust. 1 uPzp i sprawdzenia miejsca wykonania usługi oraz jego otoczenia z możliwością dokonania własnych pomiarów, w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00, po uprzednim kontakcie z kierownikiem obiektu Panią Martą BAKUN pod nr tel. +48 697-554-103. Koszty wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Zamawiający nie warunkuje złożenia oferty uprzednim odbyciem wizji lokalnej lub sprawdzeniem przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed ustalonym terminem składania ofert.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o których mowa w art. 441 ustawy uPzp polegające na: 1.1. zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie zadań dodatkowych, o których mowa w Zał. nr 3 do SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia w wysokości do 1 % wartości wynagrodzenia brutto umowy za wykonywanie czynności związanych z ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii/pandemii w zakresie zamówienia podstawowego i w zakresie wznowień. 1.2. zwiększeniu ilości i rodzaju zamawianych usług w zakresie, o którym mowa w Zał. nr 3 do SWZ -Opis Przedmiotu Zamówienia - zwiększeniu ilości powierzchni objętej usługą np. włączenia do eksploatacji dodatkowych części nieruchomości będącej przedmiotem Umowy - pomieszczeń lub części posesji wchodzących w skład danej nieruchomości w wysokości do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie zamówienia podstawowego lub do 19 % wartości wynagrodzenia brutto w zakresie wznowienia. 2 przewiduje wznowienia polegające na: przedłużeniu okresu świadczenia usług określonych, na okres do 12 miesięcy po upływie terminu obowiązywania Umowy. Długość poszczególnych okresów wznowienia ustalana jest przez Zamawiającego, z uwzględnieniem potrzeb związanych z realizacją zamówienia, przy czym łączny okres wznowienia nie może przekroczyć 12 miesięcy. W szczególności wznowienie może być realizowane w następujących wariantach: 2.1 jednorazowo na okres do 12 miesięcy: 2.2 w dwóch okresach po maksymalnie 6 miesięcy każdy, 2.3 w czterech okresach po maksymalnie 3 miesiące każdy, 2.4 lub w innych okresach, nie krótszych niż 1 miesiąc. Szczegółowe warunki dokonania wznowienia zamówienia zostały określone w Zał. nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 3. Zamawiający: 1) wymaga wniesienia wadium; 2) wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy; 3) wymaga zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ust. 1 uPzp; 4) nie dopuszcza składania ofert częściowych. Niniejsze zamówienie jest jedną z części zamówienia udzielanego w częściach, w którym każda część stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia (art. 91 ust. 1 Pzp). 5) nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych;