2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intellektuaalomandi haldamise tarkvara ostmine
Beschreibung: Käesoleva hankemenetluse esemeks on intellektuaalomandi haldamise tarkvara ostmine vastavalt HD lisas 1 esitatud tehnilisele kirjeldusele. Kasutusvalmis tarkvaralahendus tuleb üle anda hiljemalt 3 (kolme) kuu jooksul hankelepingu sõlmimisest. Lahenduse kasutusperiood on 36 (kolmkümmend kuus) kuud alates lahenduse üleandmisest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312921-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48480000 Softwarepaket für Vertrieb, Marketing und Business-Intelligence
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vastavalt riigihangete seadusele.