Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Erfüllungsort
Stadt: Levice
Land, Gliederung (NUTS): Nitriansky kraj (SK023)
Land: Slowakei
647087-2026 - Competition
Slovakia – Construction work – Rekonštrukcia okruhu OS85 a okruhu OS87, Levice
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleRekonštrukcia okruhu OS85 a okruhu OS87, Levice
DescriptionPredmetom zákazky je rekonštrukcia a optimalizácia primárnych rozvodov a podružných distribučných sietí na okruhoch OS85 a OS87. Tieto rozvody sú súčasťou centrálneho zásobovania teplom v meste Levice s klasifikáciou účinného CZT s pôvodom dodávky tepla v podiele 100% dodávaného tepla z VÚKVET. Projekt zahŕňa výmenu horúcovodnej prípojky pre OS85, OS86 a OS87, výmenu sekundárnych rozvodov ÚK, teplej vody a cirkulácie teplej vody z objektov centrálnych odovzdávacích staníc OS85 a OS87 po prípoj v jednotlivých objektoch pripojených na tieto okruhy. Taktiež zahŕňa výmenu existujúcej technológie centrálnych odovzdávacích staníc OS85 a OS87 za novú blokovú so zohľadnením zabratia minimálneho priestoru a vyššej účinnosti. Hlavný cieľ projektu je modernizácia systému CZT v meste Levice formou rekonštrukcie rozvodov tepla ÚK a TV na okruhoch OS85 a OS87 a horúcovodných prípojok.Predmetom zákazky je zabezpečenie v mene objednávateľa: a) Rozhodnutia o stavebnom zámere podľa § 20 až § 22 zákona č. 20/2025 Z. z. stavebný zákon a o zmene a doplnení niektorých zákonov (Stavebný zákon) v znení neskorších predpisov (ďalej len „Stavebný zákon“) v mene Objednávateľa. Zhotoviteľ je povinný zabezpečiť realizačnú dokumentáciu stavby v kompletnom rozsahu a tiež prevádzkovú dokumentáciu stavby v kompletnom rozsahu, o) zabezpečenie Rozhodnutia vo veci udelenia súhlasu na výrub drevín, p) zabezpečenie Povolenia na skúšobnú prevádzku/dočasné užívanie stavby, q) zabezpečenie právoplatného, resp. právoplatných Kolaudačných osvedčení pre Rekonštrukciu okruhov OS85 a OS87. Bližšia charakteristika predmetu zákazky je špecifikovaná v projektovej dokumentácii Rekonštrukcia okruhu OS85, Levice a Rekonštrukcia okruhu OS87, Levice, ktoré vypracoval: TERMOKLIMA, s.r.o., Košická 68, 058 01 Poprad a v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0001