2. Verfahren
Verfahren
Titel: KAPEX s.r.o. – technické vybavení
Beschreibung: Předmětem a cílem projektu je dodávka strojního vybavení pro společnost KAPEX s.r.o., a to drtiče na drcení organické hmoty dle Technické specifikace, která tvoří přílohu č. 2 Zadávací dokumentace. Veškeré zde uvedené technické parametry je účastník zadávacího řízení povinen respektovat s výjimkou případných obchodních jmen uvedených v popise nebo v soupise dodávek a služeb.Podrobnosti k předmětu veřejné zakázky dále obsahuje návrh Kupní smlouvy.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001