See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów BHP
Beschreibung: [1] Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP oraz odzieży ochronnej i zabezpieczającej. [2] Przedmiot zamówienia został podzielony na 20 części: Część 1 – Rękawice robocze (ZZLT); Część 2 – Artykuły i akcesoria ochronne (ZZLT); Część 3 – Aparat powietrzny oraz butla (ZZLT); Część 4 – Ochronniki słuchu (ZZLT); Część 5 – Rękawice specjalistyczne (ZZLT); Część 6 – Kombinezony i buty (ZZLT); Część 7 – Słuchawki i akcesoria słuchawkowe (ZZLT); Część 8 – Słuchawki PFG-PACE-1001 (ZZLT); Część 9 – Zestaw SŁUCH.-MIKROFONOWY MT73H450A-86 (ZZLT); Część 10 – Okulary ochronne i gogle 05 (ZZLT); Część 11 – Aktywne OCHR.SŁUCHU COMTAC XP MT17H682FB (ZZLT); Część 12 – Inne akcesoria ochronne (ZZLT); Część 13 – WKŁAD/FILTR MASKI 60923 (ZZLT); Część 14 – Słuchawki i ochronniki słuchu 05 (ZZLT); Część 15 – Różne akcesoria BHP 05 (ZZLT); Część 16 – Odzież robocza (S. Mundurowa); Część 17 – Odzież specjalistyczna dla członków ratownictwa medycznego (S. Mundurowa); Część 18 – Obuwie robocze (S. Mundurowa); Część 19 − Rękawiczki nitrylowe (S. Żywnościowa); Część 20 − Stopery do uszu (S. Szkoleniowa). [3] Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. [4] Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 2 do SWZ. [5] Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a, b, c, d do SWZ. [6] Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a, b, c, d do SWZ. [7] Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. [8] Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. [9] Minimalny okres gwarancji jakości i rękojmi za wady towaru wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy. W przypadkach nieujętych gwarancją mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. [10] Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. [11] W dniu dostawy odbędzie się ilościowy i jakościowy odbiór produktów będących przedmiotem umowy. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ – Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia na swój koszt w terminie trwania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 385738-2025
Interne Kennung: 37/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający skraca termin składania ofert o 5 dni (postępowanie prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe, 18143000 Schutzkleidung, 18424300 Einweghandschuhe, 18810000 Schuhwerk, ohne Sport- und Sicherheitsschuhe, 32342200 Ohrhörer, 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Rękawice robocze (ZZLT)
Beschreibung: [1] Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP. [2] Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. [3] Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 2 do SWZ. [4] Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6a do SWZ. [5] Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6a do SWZ. [6] Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 2 do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: # nazwa używana w obrocie handlowym (producent, marka, typ, model, symbol, nr katalogowy, itp.) − powyższe informacje powinny być zapisane w taki sposób, aby Zamawiający mógł bezspornie zidentyfikować zaoferowany asortyment; # w przypadku asortymentu posiadającego numery NSN i P/N Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał te informacje w treści oferty. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty. [7] Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. [8] Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. [9] W dniu dostawy każdy produkt musi być przydatny do użycia przez okres stanowiący min. 70% terminu przydatności wskazanego na opakowaniu, np. jeżeli termin przydatności do użycia określony przez producenta wynosi 12 m-cy, to Zamawiający nie przyjmie do magazynu produktów, które będą przydatne do użycia przez okres krótszy niż 8 m-cy (12×70%≈8). Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. [10] Minimalny okres gwarancji jakości i rękojmi za wady towaru wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy. W przypadkach nieujętych gwarancją mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. [11] Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Jednostka Wojskowa Nr 1158, Gucin 58A, 98-113 Buczek. [12] Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. [13] W dniu dostawy odbędzie się ilościowy i jakościowy odbiór produktów będących przedmiotem umowy. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ – Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia na swój koszt w terminie trwania umowy.
Interne Kennung: Część 1 – Rękawice robocze (ZZLT)
Haupteinstufung (cpv): 18141000 Arbeitshandschuhe
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Artykuły i akcesoria ochronne (ZZLT)
Interne Kennung: Część 2 - Artykuły i akcesoria ochronne (ZZLT)
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Aparat powietrzny oraz butla (ZZLT)
Interne Kennung: Część 3 - Aparat powietrzny oraz butla (ZZLT)
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Ochronniki słuchu (ZZLT)
Interne Kennung: Część 4 - Ochronniki słuchu (ZZLT)
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Rękawice specjalistyczne (ZZLT)
Interne Kennung: Część 5 - Rękawice specjalistyczne (ZZLT)
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Kombinezony i buty (ZZLT)
Interne Kennung: Część 6 - Kombinezony i buty (ZZLT)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Słuchawki i akcesoria słuchawkowe (ZZLT)
Interne Kennung: Część 7 - Słuchawki i akcesoria słuchawkowe (ZZLT)
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Słuchawki PFG-PACE-1001 (ZZLT)
Interne Kennung: Część 8 - Słuchawki PFG-PACE-1001 (ZZLT)
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Zestaw SŁUCH.-MIKROFONOWY MT73H450A-86 (ZZLT)
Interne Kennung: Część 9 - Zestaw SŁUCH.-MIKROFONOWY MT73H450A-86 (ZZLT)
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Okulary ochronne i gogle 05 (ZZLT)
Interne Kennung: Część 10 - Okulary ochronne i gogle 05 (ZZLT)
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Aktywne OCHR.SŁUCHU COMTAC XP MT17H682FB (ZZLT)
Interne Kennung: Część 11 - Aktywne OCHR.SŁUCHU COMTAC XP MT17H682FB (ZZLT)
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Inne akcesoria ochronne (ZZLT)
Interne Kennung: Część 12 - Inne akcesoria ochronne (ZZLT)
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - WKŁAD/FILTR MASKI 60923 (ZZLT)
Interne Kennung: Część 13 - WKŁAD/FILTR MASKI 60923 (ZZLT)
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Słuchawki i ochronniki słuchu 05 (ZZLT)
Interne Kennung: Część 14 - Słuchawki i ochronniki słuchu 05 (ZZLT)
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Różne akcesoria BHP 05 (ZZLT)
Interne Kennung: Część 15 - Różne akcesoria BHP 05 (ZZLT)
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Odzież robocza (S. Mundurowa)
Beschreibung: [1] Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP oraz odzieży ochronnej i zabezpieczającej. [2] Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. [3] Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 2 do SWZ. [4] Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 b do SWZ. [5] Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 b do SWZ. [6] Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. [7] Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. [8] Minimalny okres gwarancji jakości i rękojmi za wady towaru wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy. W przypadkach nieujętych gwarancją mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. [9] Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Jednostka Wojskowa Nr 1158, Gucin 58A, 98-113 Buczek. [10] Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. [11] W dniu dostawy odbędzie się ilościowy i jakościowy odbiór produktów będących przedmiotem umowy. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ – Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia na swój koszt w terminie trwania umowy.
Interne Kennung: Część 16 - Odzież robocza (S. Mundurowa)
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Odzież specjalistyczna dla członków ratownictwa medycznego (S. Mundurowa)
Interne Kennung: Część 17 - Odzież specjalistyczna dla członków ratownictwa medycznego (S. Mundurowa)
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Obuwie robocze (S. Mundurowa)
Interne Kennung: Część 18 - Obuwie robocze (S. Mundurowa)
Haupteinstufung (cpv): 18810000 Schuhwerk, ohne Sport- und Sicherheitsschuhe
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Rękawiczki nitrylowe (S. Żywnościowa)
Beschreibung: [1] Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP. [2] Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. [3] Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 2 do SWZ. [4] Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6c do SWZ. [5] Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6c do SWZ. [6] Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. [7] Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. [8] W dniu dostawy każdy produkt musi być przydatny do użycia przez okres stanowiący min. 90% terminu przydatności wskazanego na opakowaniu, np. jeżeli termin przydatności do użycia określony przez producenta wynosi 12 m-cy, to Zamawiający nie przyjmie do magazynu produktów, które będą przydatne do użycia przez okres krótszy niż 10 m-cy (12×90%≈10). Jeżeli na opakowaniu jednostkowym lub zbiorczym nie będzie podanej daty przydatności do użycia, Wykonawca zobligowany jest do przedstawienia dokumentu zawierającego taką informację podczas odbioru przedmiotu zamówienia. Powyższe dotyczy produktów, których przydatność do użycia jest ograniczona czasowo. [9] Minimalny okres gwarancji jakości i rękojmi za wady towaru wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy. W przypadkach nieujętych gwarancją mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. [10] Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Jednostka Wojskowa Nr 1158, Gucin 58A, 98-113 Buczek. [11] Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. [12] W dniu dostawy odbędzie się ilościowy i jakościowy odbiór produktów będących przedmiotem umowy. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ – Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia na swój koszt w terminie trwania umowy.
Interne Kennung: Część 19 - Rękawiczki nitrylowe (S. Żywnościowa)
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Stopery do uszu (S. Szkoleniowa)
Beschreibung: [1] Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP. [2] Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. [3] Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 2 do SWZ. [4] Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6d do SWZ. [5] Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6d do SWZ. [6] Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 2 do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: # nazwa używana w obrocie handlowym (producent, marka, typ, model, symbol, nr katalogowy, itp.) − powyższe informacje powinny być zapisane w taki sposób, aby Zamawiający mógł bezspornie zidentyfikować zaoferowany asortyment; # w przypadku asortymentu posiadającego numery NSN i P/N Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wskazał te informacje w treści oferty. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty. [7] Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta. Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. [8] Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. [9] Minimalny okres gwarancji jakości i rękojmi za wady towaru wynosi 24 miesiące licząc od dnia odbioru przedmiotu umowy. W przypadkach nieujętych gwarancją mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego. [10] Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Jednostka Wojskowa Nr 1551, ul. Wojska Polskiego 78, 98-200 Sieradz. Koszt transportu towaru do siedziby Zamawiającego zostanie wkalkulowany w cenę oferty. Zamawiający nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. [11] W dniu dostawy odbędzie się ilościowy i jakościowy odbiór produktów będących przedmiotem umowy. W przypadku, gdy dostarczony towar (w części lub całości) nie będzie odpowiadał opisowi określonemu w SWZ – Zamawiający odmówi przyjęcia towaru, a Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia towaru zgodnego z przedmiotem zamówienia na swój koszt w terminie trwania umowy.
Interne Kennung: Część 20 - Stopery do uszu (S. Szkoleniowa)
Haupteinstufung (cpv): 32342200 Ohrhörer