See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje 32 części: Część nr 1: Ipilimumabum Część nr 2: Niwolumab Część nr 3: Pembrolizumab Część nr 4: Afatynib Część nr 5: Nintedanib Część nr 6: Palbocyklib Część nr 7: Abemacyklib Część nr 8: Sacytuzumab gowitekan Część nr 9: Talazoparyb Część nr 10: Elotuzumabum Część nr 11 Ramucyrumab Część nr 12: Ruksolitynib Część nr 13: Fedratynib Część nr 14: Eltrombopag Część nr 15: Midostauryna Część nr 16: Azacytydyna Część nr 17: Siltuksymab Część nr 18: Luspatercept Część nr 19: Ponatynib Część nr 20: Wenetoklaks Część nr 21: Rukaparyb Część nr 22: Mirwetuksymab sorawtanzyna Część nr 23: Teklistamab Część nr 24: Talkwetamab Część nr 25: Elranatamab Część nr 26: Niraparyb + Abirateron Część nr 27: Momelotynib Część nr 28: Epkorytamab Część nr 29: Iwosydenib Część nr 30: rADAMTS13 Część nr 31: Apalutamid Część nr 32: Rasburicasum
Interne Kennung: DA.261.1.49.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Ipilimumabum
Beschreibung: Ipilimumabum
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Niwolumab
Beschreibung: Niwolumab
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Pembrolizumab
Beschreibung: Pembrolizumab
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Afatynib
Beschreibung: Afatynib
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Nintedanib
Beschreibung: Nintedanib
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Palbocyklib
Beschreibung: Palbocyklib
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Abemacyklib
Beschreibung: Abemacyklib
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Sacytuzumab gowitekan
Beschreibung: Sacytuzumab gowitekan
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Talazoparyb
Beschreibung: Talazoparyb
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Elotuzumabum
Beschreibung: Elotuzumabum
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 Ramucyrumab
Beschreibung: Ramucyrumab
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12: Ruksolitynib
Beschreibung: Ruksolitynib
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13: Fedratynib
Beschreibung: Fedratynib
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14: Eltrombopag
Beschreibung: Eltrombopag
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15: Midostauryna
Beschreibung: Midostauryna
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16: Azacytydyna
Beschreibung: Azacytydyna
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17: Siltuksymab
Beschreibung: Siltuksymab
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18: Luspatercept
Beschreibung: Luspatercept
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19: Ponatynib
Beschreibung: Ponatynib
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20: Wenetoklaks
Beschreibung: Wenetoklaks
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21: Rukaparyb
Beschreibung: Rukaparyb
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22: Mirwetuksymab sorawtanzyna
Beschreibung: Mirwetuksymab sorawtanzyna
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23: Teklistamab
Beschreibung: Teklistamab
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24: Talkwetamab
Beschreibung: Talkwetamab
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25: Elranatamab
Beschreibung: Elranatamab
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26: Niraparyb + Abirateron
Beschreibung: Niraparyb + Abirateron
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27: Momelotynib
Beschreibung: Momelotynib
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28: Epkorytamab
Beschreibung: Epkorytamab
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29: Iwosydenib
Beschreibung: Iwosydenib
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30: rADAMTS13
Beschreibung: rADAMTS13
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31: Apalutamid
Beschreibung: Apalutamid
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32: Rasburicasum
Beschreibung: Rasburicasum
Interne Kennung: 32