647130-2026 - Ergebnis
Rumänien – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Servicii de reparatie si revizie tehnica auto
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de reparatie si revizie tehnica auto
Beschreibung: Servicii de revizie şi reparație a unui număr de 70 autovehicule din parcul auto al I.S.U.J. GORJ structurat în 9 loturi: Lotul 1. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor marca VOLKSWAGEN Lotul 2. – Servicii de revizie și reparație a autovehiculelor (șasiu camion) marca MERCEDES BENZ Lotul 3. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor marca DACIA Lotul 4. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor marca NISSAN Lotul 5. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor (șasiu camion) marca IVECO Lotul 6. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor ( șasiu camion) marca MAN Lotul 7. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor (șasiu camion) marca RENAULT Lotul 8. – Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor (șasiu camion) marca ROMAN Lotul 9. – Servicii de revizie și reparație a autovehiculelor marca XIBEIHU, XBH 8x8-2
Interne Kennung: 42463002024/2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de revizie şi reparație a autovehiculelor marca VOLKSWAGEN
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru este de 24.000,00 lei, calculat astfel: 1.000,00 lei/lună x 24 luni (perioada acordului cadru) = 24.000,00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenție: 80.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 816.000,00 lei , calculată astfel: 34.000 lei /lună x 24 luni (perioada acordului cadru) = 816.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 10 reparații/ intervenții Cantitate maxima estimată acord-cadru: 240 reparații/ intervenții
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de revizie și reparație a autovehiculelor (şasiu camion) marca MERCEDES BENZ
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 12.000,00 lei, calculat astfel: 500,00 lei/lună x 24 luni (perioada acordului cadru) = 12.000,00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenții: 150.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 408.000,00 lei, calculată astfel: 17.000,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) 408.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 5 reparații/ intervenții Cantitate maxima estimată acord-cadru: 120 reparații/intervenții
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor marca DACIA
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 4.800,00 lei, calculat astfel: 200,00 lei/luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 4.800,00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/reparații: 40.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 240.000,00 lei, calculată astfel: 10.000,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 240.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maximă estimată contract subsecvent: 5 reparații/ intervenții Cantitate maximă estimată acord-cadru: 120 reparații/intervenții
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de revizii și reparații a autovehiculelor marca NISSAN
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 2.400,00 lei, calculat astfel: 100,00 lei/luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 2.400,00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenție: 40.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 120.000,00 lei, calculată astfel: 5.000,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 120.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 2 reparații/ intervenții Cantitate maximă estimată acord-cadru: 48 reparații/intervenții
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de revizie şi reparație a autovehiculelor (şasiu camion) marca IVECO
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 12.000,00 lei, calculat astfel: 500,00 lei/luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 12.000,00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenție: 150.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 300.000,00 lei, calculată astfel: 12.500,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) 300.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 3 reparații/ intervenții Cantitate maxima estimată acord-cadru: 72 reparații/ intervenții
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de revizie şi reparație a autovehiculelor (şasiu camion) marca MAN
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 12.000,00 lei, calculat astfel: 500,00 lei/luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 12.000, 00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenție: 150.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 480.000,00 lei, calculată astfel: 20.000,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 480.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 6 reparații/ intervenții Cantitate maxima estimată acord-cadru: 144 reparații/ intervenții
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de revizie şi reparație a autovehiculelor (şasiu camion) marca RENAULT
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 4.800,00 lei, calculat astfel: 200,00 lei/luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 4.800,00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenție: 150.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 240.000,00 lei, calculată astfel: 10.000,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 240.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 4 reparații/ intervenții Cantitate maximă estimată acord-cadru: 96 reparații/intervenții
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de revizie și reparaţie a autovehiculelor (şasiu camion) marca ROMAN
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 2.400,00 lei, calculat astfel: 100,00 lei/luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 2.400, 00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenție: 50.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 120.000,00 lei, calculată astfel: 5.000,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 120.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 5 reparații/ intervenții Cantitate maximă estimată acord-cadru: 120 reparații/intervenții
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Servicii de revizie și reparație a autovehiculelor cu capacitate mărită de trecere UTV – marca XIBEIHU, XBH 8x8-2
Beschreibung: • Valoarea minimă a acordului cadru pe lotul respectiv este de 2.400,00 lei, calculat astfel: 100,00 lei/luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 2.400,00 lei • Valoare maximă contract subsecvent/ intervenție: 10.000,00 lei • Valoarea maximă a acordului cadru este de 24.000,00 lei calculată astfel: 1.000,00 lei /luna x 24 luni (perioada acordului cadru) = 24.000,00 lei. Cantitate minimă estimată contract subsecvent: 1 reparatie/interventie Cantitate maxima estimată contract subsecvent: 1 reparații/ intervenții Cantitate maximă estimată acord-cadru: 24 reparații/intervenții
Interne Kennung: 9