2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na 2 części na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na 2 części na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 533101-2025
Interne Kennung: AZP.25.1.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na 2 części na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Beschreibung: Część 1dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na 2 części na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Interne Kennung: AZP.25.1.31.2025.1
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na 2 części na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Beschreibung: Część 2 - dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na 2 części na potrzeby jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
Interne Kennung: AZP.25.1.31.2025.2