647153-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Verschiedene Rohrformstücke – Ljevano željezni fazonski komadi i armature
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ljevano željezni fazonski komadi i armature
Beschreibung: Sklapa se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na rok od 2 godine o javnoj nabavi robe - LIJEVANO ŽELJEZNI FAZONSKI KOMADI I ARMATURE. Ponuditelj mora ponuditi cjelokupni opseg nabave koji se traži u nadmetanju. Ponude koje obuhvaćaju samo dio traženog opsega nabave neće se razmatrati. Ponuditelj je dužan ponuditi robu sukladno svim tehničkim i drugim uvjetima koji su navedeni u ovoj Dokumentaciji o nabavi. Troškovnikom su definirane okvirne količine predmeta nabave za dvogodišnje razdoblje, budući da se radi o režijskom trošku kojem se ne može unaprijed odrediti točna količina. Naručitelj se ne obvezuje na realizaciju navedenih količina u cijelosti. Stvarna realizacija ovisna je o potrebama, te može biti veća ili manja od okvirne količine.
Interne Kennung: V-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44167000 Verschiedene Rohrformstücke
5. Los
Los: LOT-0000
647153-2026 - Competition
Croatia – Various pipe fittings – Ljevano željezni fazonski komadi i armature
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: V-2/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44167000 Various pipe fittings
5. Lot
Lot: LOT-0000