647190-2026 - Wettbewerb
Belgien – Bodenuntersuchungen – Raamovereenkomst met een bodemsaneringsdeskundige voor de opmaak van een technisch verslag voor bodem-en/of waterbodem- en/of asbestonderzoek en een sloopopvolgingsplan 2027 - 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met een bodemsaneringsdeskundige voor de opmaak van een technisch verslag voor bodem-en/of waterbodem- en/of asbestonderzoek en een sloopopvolgingsplan 2027 - 2030
Beschreibung: Deze opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst met een, conform het VLAREBO, erkende bodemsaneringsdeskundige type 1. De opdracht voorziet in de uitvoering van bodem-, waterbodem- en asbestonderzoeken in het kader van VLAREBO op percelen gelegen binnen het Vlaams Gewest. Deze opdracht omvat eveneens de opmaak van een sloopopvolgingsplan door een bij een sloopbeheerorganisatie geregistreerde deskundige op percelen gelegen binnen het Vlaams Gewest. Dit kadert in de traceerbaarheidsprocedure overeenkomstig artikel 4.3.5., § 3 VLAREMA. Voor deze opdracht worden de procedures gevolgd zoals vermeld in de standaardprocedure voor opmaak van een sloopopvolgingsplan en controleverslag. Het opstellen van een sloopopvolgingsplan is de eerste stap in de traceerbaarheidsprocedure en is vereist indien men voor afvoer van het selectief ingezamelde sloopmateriaal wenst te werken via een erkende sloopbeheerorganisatie om te komen tot een sloopmateriaal met laagmilieurisico-profiel. Het sloopopvolgingsplan heeft als doel een oplijsting te geven van alle te verwachten vrijkomende afvalstoffen bij de geplande sloopwerken, alsook aanbevelingen te formuleren voor de selectieve sloop. Op basis van een conform verklaard sloopopvolgingsplan kan de verdere traceerbaarheidsprocedure zoals opgenomen in de standaardprocedure traceerbaarheid sloopmateriaal via een erkende sloopbeheerorganisatie worden doorlopen. De opdracht bestaat uit verschillende deelopdrachten waarvan de prijs berekend wordt op basis van de eenheidsprijzen die de inschrijver in de inventaris opgegeven heeft. Deze deelopdrachten kunnen bestaan uit: • technisch verslag bodem-, waterbodem- en asbestonderzoek • sloopopvolgingsplan De voornaamste afnemer van deze raamovereenkomst is Agentschap Natuur en Bos en de Vlaamse Landmaatschappij (www.vlm.be). Zowel Agentschap Natuur en Bos als de Vlaamse Landmaatschappij zal elk jaarlijks tussen 20 en 25 deelopdrachten per perceel voor de opmaak van een technisch verslag voor bodem-, waterbodem- en asbestonderzoek, alsook voor de opmaak van een sloopopvolgingsplan opstarten in het kader van deze raamovereenkomst. De plaats van uitvoering : Perceel 1 (Regio West): - Oost- en West-Vlaanderen Perceel 2 (Regio Oost): - Vlaams-Brabant, Limburg en Antwerpen
Interne Kennung: PPP08P-2110/6279/ALG/2026/5
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351500 Bodenuntersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regio West
Beschreibung: Regio West
Interne Kennung: ALG/2026/5_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 90713000 Beratung in Umweltfragen, 90732400 Beratung in Sachen Bodenverschmutzung, 90650000 Asbestbeseitigung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Los: LOT-0002
Titel: Regio Oost
Beschreibung: Regio Oost
Interne Kennung: ALG/2026/5_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71600000 Technische Tests, Analysen und Beratung, 90715000 Untersuchung von Verschmutzungen, 90650000 Asbestbeseitigung, 90713000 Beratung in Umweltfragen, 90732400 Beratung in Sachen Bodenverschmutzung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen