647196-2026 - Ergebnis
Polen – Lebensversicherungen – Świadczenie ochrony w ramach grupowego ubezpieczenia na życie dla Pracowników Spółek Segmentu PGE Energetyka Kolejowa i ich osób bliskich
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie ochrony w ramach grupowego ubezpieczenia na życie dla Pracowników Spółek Segmentu PGE Energetyka Kolejowa i ich osób bliskich
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług grupowego ubezpieczenia na życie polegających na udzieleniu Ochrony ubezpieczeniowej dla Pracowników Spółek Segmentu PGE Energetyka Kolejowa oraz ich osób bliskich w zakresie wskazanych Wariantów.
Vorherige Bekanntmachung: 377838-2026
Interne Kennung: POST/HZ/HZ/HZL/00086/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66511000 Lebensversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie ochrony w ramach grupowego ubezpieczenia na życie dla Pracowników Spółek Segmentu PGE Energetyka Kolejowa oraz ich osób bliskich
Beschreibung: Zamówienie obejmuje świadczenie usług grupowego ubezpieczenia na życie polegających na udzieleniu Ochrony ubezpieczeniowej dla Pracowników Zamawiającego i ich osób bliskich w zakresie wskazanych Wariantów.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwości skorzystania z prawa opcji, o której mowa w art. 441 ust 1 Ustawy PZP, zwana dalej „Opcją”, która polegać będzie na możliwości przedłużenia okresu obowiązywania Umowy na okres kolejnych 24 miesięcy, zgodnie z zapisami § 3 PPU – Załącznik nr 2 do SWZ.