647210-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa paneli syndromicznych do systemu Biofire, odczynników do oznaczania hemoglobiny glikowanej z dzierżawą aparatu, odczynników do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów i systemu pre/poanalitycznego, odczynników do badań endokrynologicznych z zakresu chorób metabolicznych i zakaźnych z dzierżawą analizatora oraz odczynników immunochemicznych hormonalnych z dzierżawą aparatu
Beschreibung: dostawa paneli syndromicznych do systemu Biofire, odczynników do oznaczania hemoglobiny glikowanej z dzierżawą aparatu, odczynników do badań immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów i systemu pre/poanalitycznego, odczynników do badań endokrynologicznych z zakresu chorób metabolicznych i zakaźnych z dzierżawą analizatora oraz odczynników immunochemicznych hormonalnych z dzierżawą aparatu dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o
Vorherige Bekanntmachung: 467416-2026
Interne Kennung: MSB/PN/38/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Panele syndromiczne do systemu Biofire Film Array Torch w technologii PCR na okres 36 miesięcy
Beschreibung: Część nr 1 – Panele syndromiczne do systemu Biofire Film Array Torch w technologii PCR na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Odczynniki do oznaczania hemoglobiny glikowanej metodą HPLC wraz z dzierżawą analizatora na okres 36 miesięcy
Beschreibung: Część nr 2 – Odczynniki do oznaczania hemoglobiny glikowanej metodą HPLC wraz z dzierżawą analizatora na okres 36 miesięcy
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Odczynniki do wykonywania oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów i systemu pre/poanalitycznego na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Część nr 3 – Odczynniki do wykonywania oznaczeń immunochemicznych wraz z dzierżawą analizatorów i systemu pre/poanalitycznego na okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Odczynniki do wykonywania oznaczeń endokrynologicznych z zakresu chorób metabolicznych i zakaźnych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Część nr 4 – Odczynniki do wykonywania oznaczeń endokrynologicznych z zakresu chorób metabolicznych i zakaźnych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Odczynniki do wykonywania oznaczeń immunochemicznych hormonalnych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy
Beschreibung: Część nr 5 – Odczynniki do wykonywania oznaczeń immunochemicznych hormonalnych wraz z dzierżawą analizatora na okres 24 miesięcy
Interne Kennung: Część nr 5