647219-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 1 średniego samochodu ratownictwa wysokościowego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 średniego samochodu ratownictwa wysokościowego
BeschreibungDostawa 1 średniego samochodu ratownictwa wysokościowego. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungPT.2370.8.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa 1 średniego samochodu ratownictwa wysokościowego. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ, który stanowi integralną część dokumentacji
Menge1 Stück