647222-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Software-Wartung und -Reparatur – Nabava usluge nadogradnje i održavanja sustava Edutorij
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava usluge nadogradnje i održavanja sustava Edutorij
Beschreibung: Predmet nabave je pružanje usluge redovitog i adaptivnog održavanja sustava Edutorij radi osiguravanja njegova stabilnog, sigurnog i neprekidnog rada. Usluga obuhvaća otklanjanje pogrešaka i poteškoća, preventivne i sigurnosne nadogradnje, prilagodbe povezanim sustavima i tehnološkim promjenama te manja funkcionalna poboljšanja i dorade prema potrebama Naručitelja.
Interne Kennung: 44-26-OP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72267000 Software maintenance and repair services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Country: Croatia
Additional information: Odabrani ponuditelj će pružati usluge u svom sjedištu/uredu.
Value