2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Kantoorartikelen
Beschreibung: Landstede Groep is voornemens een leverancier te contracteren voor de efficiënte en betrouwbare levering van kantoorartikelen. Het bestelproces verloopt volledig digitaal, gebruiksvriendelijk en transparant. De leverancier levert kwalitatief goede en duurzame producten tegen een gunstige prijs-kwaliteitverhouding en borgt leveringszekerheid en continuïteit. Van de leverancier wordt verwacht dat deze proactief meedenkt, advies geeft en bijdraagt aan een efficiënt en beheersbaar assortiment. Circa 94.800 ex btw per jaar.
Interne Kennung: JP-2025-EAKANTOOR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: Landstede Groep contracteert een leverancier voor de efficiënte en betrouwbare levering van kantoorartikelen. De webshop is digitaal, gebruiksvriendelijk en transparant. De leverancier levert duurzame producten met een goede prijs-kwaliteitverhouding, borgt leveringszekerheid en denkt actief mee in optimalisatie en assortimentsbeheer.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: JP-2025-EAKANTOOR
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1