2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terminály spotřeby práce – pořízení hardwarového vybavení
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou dodávky hardwarového vybavení pro vykazování spotřeby práce při údržbě a opravách železničních kolejových vozidel. Zakázka je rozdělena na tři části : 1. část veřejné zakázky – Stacionární terminály 2. část veřejné zakázky – Tablety s odolným pouzdrem 3. část veřejné zakázky – Odolné tablety Na základě výsledku zadávacího řízení budou uzavřeny tři samostatné Kupní smlouvy, a to vždy s vybraným dodavatelem pro každou část veřejné zakázky.
Interne Kennung: VZ0228136
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení rozdělené na tři části : 1. část veřejné zakázky – Stacionární terminály 2. část veřejné zakázky – Tablety s odolným pouzdrem 3. část veřejné zakázky – Odolné tablety
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231100 Computerterminals, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stacionární terminály
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření kupní smlouvy s vybraným dodavatelem. Předmětem smlouvy je nákup hardwarového vybavení - 30 ks stacionárních terminálů pro vykazování spotřeby práce při údržbě / opravách železničních kolejových vozidel. Smlouva bude uzavřena na období 2 měsíců.
Interne Kennung: 1.část VZ - Stacionární terminály
Los: LOT-0005
Titel: Odolné tablety
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření kupní smlouvy s vybraným dodavatelem. Předmětem smlouvy je nákup hardwarového vybavení - 5 ks mobilních terminálů (odolných tabletů) pro vykazování spotřeby práce při údržbě / opravách železničních kolejových vozidel. Smlouva bude uzavřena na období 2 měsíců.
Interne Kennung: 3.část VZ - Odolné tablety
Los: LOT-0004
Titel: Tablety s odolným pouzdrem
Beschreibung: Předmětem zakázky je uzavření kupní smlouvy s vybraným dodavatelem. Předmětem smlouvy je nákup hardwarového vybavení - 5 ks mobilních terminálů (tabletů s odolným pouzdrem) pro vykazování spotřeby práce při údržbě / opravách železničních kolejových vozidel. Smlouva bude uzavřena na období 2 měsíců.
Interne Kennung: 2.část VZ - Tablety s odolným pouzdrem