647248-2025 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych Powiatu Wołomińskiego w roku 2026 z podziałem na części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych Powiatu Wołomińskiego w roku 2026 z podziałem na części
BeschreibungUtrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych Powiatu Wołomińskiego w roku 2026 z podziałem na części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 1 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Poświętne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 1 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Poświętne
LosLOT-0002
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 2 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Tłuszcz
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 2 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Tłuszcz
LosLOT-0003
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 3 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Dąbrówka, Radzymin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 3 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Dąbrówka, Radzymin
LosLOT-0004
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 4 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Radzymin, Dąbrówka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 4 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Radzymin, Dąbrówka
LosLOT-0005
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 5 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Jadów, Strachówka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 5 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Jadów, Strachówka
LosLOT-0006
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 6 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Marki, Ząbki, Zielonka
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 6 - chodniki i drogi powiatowe w Gm. Marki, Ząbki, Zielonka
LosLOT-0007
TitelPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 7 - chodniki w gm. Wołomin, Kobyłka, Klembów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest utrzymanie zimowe chodników i dróg powiatowych w Gminach: Część 7 - chodniki w gm. Wołomin, Kobyłka, Klembów