647252-2025 - Wettbewerb
Polen – Gebäudereinigung – Wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usług sprzątania, dezynfekcji i obsługi szatni w Obiekcie Dydaktycznym Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przy ul. Medycznej 9 w Krakowie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usług sprzątania, dezynfekcji i obsługi szatni w Obiekcie Dydaktycznym Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przy ul. Medycznej 9 w Krakowie.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wykonywania usług sprzątania, dezynfekcji i obsługi szatni w Obiekcie Dydaktycznym Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum przy ul. Medycznej 9 w Krakowie. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Łączna powierzchnia przeznaczona do sprzątania wynosi: 16 061,23 m2, w tym 127 m2 powierzchni wymagającej dezynfekcji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym między innymi jego zakres, sposób realizacji i wymagania z tym związane, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ (tożsamy z Załącznikiem nr 1 do Umowy). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji