2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvprojektu ekspertīzes pakalpojumu saņemšana, noslēdzot vispārīgo vienošanos uz diviem gadiem
Beschreibung: Būvprojektu ekspertīzes pakalpojumu saņemšana, noslēdzot vispārīgo vienošanos uz diviem gadiem
Interne Kennung: IeM NVA 2025/127
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
647265-2026 - Competition
Latvia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Būvprojektu ekspertīzes pakalpojumu saņemšana, noslēdzot vispārīgo vienošanos uz diviem gadiem
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierIeM NVA 2025/127
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
LotLOT-0000