647272-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów komunalnych selektywnie zebranych: papieru, metali wraz z tworzywami sztucznymi i odpadami opakowaniowymi wielomateriałowymi, szkła, odpadów ulegających biodegradacji, oraz odpadów wielkogabarytowych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica oraz dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Łęknica. 2.Wykonawca jest zobowiązany do odbioru każdej ilości odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy, wytworzonych na terenie gminy Łęknica, opisanych w OPZ. 3. Zamówienie dotyczy odbioru odpadów w 2026r. 4. Łączna szacunkowa masa odpadów stanowiących przedmiot usługi to 830 Mg.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji. Zamawiający nie przewiduje wznowień.