647274-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen – Realizace vrtů pro systém BTES1 a hydrogeologických vrtů v rámci projektu SYNERGYS
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace vrtů pro systém BTES1 a hydrogeologických vrtů v rámci projektu SYNERGYS
BeschreibungPředmětem plnění je realizace mělkých a středně hlubokých vrtů v lokalitě Litoměřice - ul. Na Vinici, areál výzkumné infrastruktury RINGEN za účelem provádění výzkumu využití horninového prostředí pro energetické účely. V rámci plnění bude realizována série 4 mělkých vrtů do hloubky 100 m pro využití s tepelným čerpadlem a 3 vrtů do 100 m pro geotermický monitoring, a série 5 monitorovacích hydrogeologických vrtů do hloubky 100 m a 200 m
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351000 Geologische, geophysikalische und sonstige wissenschaftliche Prospektionstätigkeiten, 71351730 Geologische Prospektion
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungLOT-0001