647279-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fernsprech- und Datenübertragungsdienste – Rámcová dohoda na poskytování satelitních komunikačních služeb (satelitního připojení k internetu a satelitních telefonních služeb) pro HZS ČR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování satelitních komunikačních služeb (satelitního připojení k internetu a satelitních telefonních služeb) pro HZS ČR
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je v souladu s ustanovením § 131 zákona uzavření rámcové dohody na poskytování služeb satelitní komunikace zahrnujících satelitní připojení k internetu a satelitní telefonní služby na 4 roky, a to v počtu satelitní internet pro ČR 90 ks, satelitní internet pro svět 20 ks a satelitní telefony – tarif 40 ks.
Interne Kennung: MV-78536/PO-PSM-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001