647341-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Müllfahrzeuge – Vozidlo na zber a prepravu BIO odpadu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vozidlo na zber a prepravu BIO odpadu
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie jedného nového, nepoužívaného vozidla na zber a prepravu biologicky rozložiteľného odpadu, pozostávajúceho z podvozku 6x2 a rotačne lisujúcej nadstavby s univerzálnym deleným vyklápačom nádob. Súčasťou dodania je doprava do miesta plnenia, odskúšanie, zaškolenie obsluhy, dokumentácia a doklady podľa technickej špecifikácie.
Interne Kennung: CVO-095-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001