647359-2025 - Ergebnis
Tschechien – Informations- und Werbeerzeugnisse – Dodávky reklamních předmětů 2025 a 2026 - opakované vyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky reklamních předmětů 2025 a 2026 - opakované vyhlášení
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky reklamních a propagačních předmětů blíže specifikovaných v příloze č. 5 zadávací dokumentace (dále jen „předměty“) pro zadavatele, včetně jejich potisku logem zadavatele a u vybraných předmětů také potiskem, který bude zahrnovat motivy, vzory či slogany dle návrhu dodavatele odsouhlaseného zadavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky dále zahrnuje balení předmětů a jejich dopravu do místa plnění dle požadavků zadavatele, a to včetně výnosu předmětů do skladů a kanceláří zadavatele (bez zapojení zaměstnanců zadavatele, bez ohledu na počet pater či dveří). Předměty budou zabaleny do krabic či beden tak, aby hmotnost každé krabice či bedny nepřesáhla 10 kg. Předměty budou sloužit zejména k propagaci zadavatele, a to jako prostředek jeho prezentace a zviditelnění. Zadavatel zdůrazňuje, že kvalita a zpracování nabízených reklamních předmětů musí odpovídat uvedenému účelu a postavení zadavatele, který je uznávanou institucí. Zadavatel proto požaduje, aby předměty byly vyrobeny z kvalitních a uživatelsky příjemných materiálů a měly rovněž vysokou kvalitu zpracování. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace, zejména v návrhu rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace, a v příloze č. 5 zadávací dokumentace - Cenové kalkulaci.
Interne Kennung25_ZAKÁZKA/01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 33700000 Körperpflegeprodukte, 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 30230000 Computerbezogene Geräte, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 35113000 Schutzausrüstung, 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 44812000 Farben für Kunstmaler, 64120000 Kurierdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDodávky reklamních předmětů 2025 a 2026 - opakované vyhlášení
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 30230000 Computerbezogene Geräte, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 18000000 Kleidung, Fußbekleidung, Gepäckartikel und Zubehör, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 64120000 Kurierdienste, 44812000 Farben für Kunstmaler, 33700000 Körperpflegeprodukte, 35113000 Schutzausrüstung, 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Optionen
Beschreibung der OptionenMožnost dodat náhradní předmět za podmínek definovaných v čl. III. odst. 4 - 6 návrhu rámcové dohody, jenž tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.