64736-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków receptariuszowych, środków kontrastowych, opatrunków i innych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków receptariuszowych, środków kontrastowych, opatrunków i innych
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa leków receptariuszowych, środków kontrastowych, opatrunków i innych
Vorherige Bekanntmachung691995-2025
Interne KennungFDZ.261.115.25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensO udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:1)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 i ust. 2 i art. 109 ust. 1 pkt. 4) Pzp;2)spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie: a)zdolności do występowania w obrocie gospodarczym- Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku,b)uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, – przez co rozumie się, iż Wykonawcy którzy składają ofertę na przedmiot oferty kwalifikowany jako produkt leczniczy posiadają odpowiednio do rodzaju prowadzonej działalności: aktualną koncesję / zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej / składu celnego/ składu konsygnacyjnego/ zezwolenie na wytwarzanie produktów stanowiących przedmiot zamówienia oraz – wyłącznie dla zadania nr 1, 3, 4, 10, 17, 22, 25 i 45 - posiadają zezwolenie na prowadzenie obrotu środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi;c)sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku,d)zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie formułuje opisu sposobu dokonywania oceny tego warunku.3)nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2025 r. poz. 514);4)nie są objęci zakazem, o którym mowa art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1).Potencjał podmiotu udostępniającego zasoby: 1)Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych; 2)Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów; 3)Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w pkt. 2) potwierdza, że stosunek łączący wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określa, w szczególności: a)zakres dostępnych wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; b)sposób i okres udostępnienia wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia; 4)Wykonawca nie może po upływie terminu składania ofert powoływać się na zdolności lub sytuację podmiotów udostępniających zasoby, jeżeli na etapie składania ofert nie polegał on w danym zakresie na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby. A) DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE DO UPŁYWU TERMINU SKŁADANIA OFERT Wykonawca zobowiązany jest złożyć /przesłać za pośrednictwem Platformy Zakupowej w terminie wyznaczonym, jako dzień i godzina składania ofert niżej wymienione dokumenty i oświadczenia: 1)Ośw. o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunku udziału w postępowaniu w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (zwanego dalej: JEDZ). Informacje zawarte w oświadczeniu będą stanowić wstępne potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. Warunki udziału w postępowaniu zostaną wstępnie zweryfikowane na podstawie wypełnionej Części IV: Kryteria kwalifikacji poprzez złożenie ogólnego oświadczenia dotyczącego wszystkich kryteriów kwalifikacji w punkcie „alfa” w JEDZ (nie wymaga się wypełniania żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ).2)Jeżeli Wykonawca będzie polegać na zasobach podmiotu udostępniającego zasoby (tzw. „trzeciego”): 2. 1) JEDZ podmiotu trzeciego. JEDZ powinien być wypełniony w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na ich zasoby; 2. 2) Ośw. podmiotu udostępniającego zasoby potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby; 2. 3) Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby wg wytycznych wskazanych w Rozdz. 4 pkt. 2 ppkt. 3) SWZ.3)W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców (m.in. konsorcja, spółki cywilne) - oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy (wg załącznika nr 5 do SWZ);4)wypełniony i podpisany formularz oferty (zał. nr 2 do SWZ);5)Kosztorys ofertowy **) wyrażony w PLN – wg wzoru określonego w Załączniku nr 1.1-1.67 (plik. xls) – posiadający wypełnione wiersze i kolumny zgodnie z zakresem składanej oferty;6)Pełnomocnictwo lub inny dokument określający zakres umocowania do reprezentowania Wykonawcy, treść pełn. musi jednoznacznie określać czynności, co do wykonywania, których pełnomocnik jest upoważniony, o ile ofertę składa pełnomocnik lub przedstawiciel Wykonawcy, a w przypadku podmiotów wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – pełn., o którym mowa w Rozdz. 4 pkt. 3.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0051
TitelZadanie 51-Preparaty do przygotowania skóry pacjenta przed badaniami
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa preparatów do przygotowania skóry pacjenta przed badaniami.
Interne KennungZadanie 51-Preparaty do przygotowania skóry pacjenta przed badaniami
LosLOT-0052
TitelZadanie 52-Opatrunki cz.1
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa opatrunków cz.1.
Interne KennungZadanie 52-Opatrunki cz.1
LosLOT-0053
TitelZadanie 53-Opatrunki cz.2
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa opatrunków cz.2.
Interne KennungZadanie 53-Opatrunki cz.2
LosLOT-0054
TitelZadanie 54-Kompresy żelowe
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa kompresów żelowych.
Interne KennungZadanie 54-Kompresy żelowe
LosLOT-0055
TitelZadanie 55-Preparaty do czyszczenia ran
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa preparatów do czyszczenia ran.
Interne KennungZadanie 55-Preparaty do czyszczenia ran
LosLOT-0056
TitelZadanie 56-Preparaty do dezynfekcji i płukania ran
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa preparatów do dezynfekcji i płukania ran.
Interne KennungZadanie 56-Preparaty do dezynfekcji i płukania ran
LosLOT-0057
TitelZadanie 57-Zestawy do pozyskiwania osocza
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa zestawów do pozyskiwania osocza
Interne KennungZadanie 57-Zestawy do pozyskiwania osocza
LosLOT-0058
TitelZadanie 58-Opatrunki cz.3
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa opatrunków cz.3.
Interne KennungZadanie 58-Opatrunki cz.3
LosLOT-0059
TitelZadanie 59-Opatrunek do sond donosowych
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa opatrunków do sond donosowych.
Interne KennungZadanie 59-Opatrunek do sond donosowych
LosLOT-0060
TitelZadanie 60-Kwas hialuronowy
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa kwasu hialuronowego.
Interne KennungZadanie 60-Kwas hialuronowy
LosLOT-0061
TitelZadanie 61-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.1
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa roztworu kwasu hialuronowego cz.1.
Interne KennungZadanie 61-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.1
LosLOT-0062
TitelZadanie 62-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.2
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa roztworu kwasu hialuronowego cz.2.
Interne KennungZadanie 62-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.2
LosLOT-0063
TitelZadanie 63-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.3
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa roztworu kwasu hialuronowego cz.3.
Interne KennungZadanie 63-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.3
LosLOT-0064
TitelZadanie 64-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.4
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa roztworu kwasu hialuronowego cz.4.
Interne KennungZadanie 64-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.4
LosLOT-0065
TitelZadanie 65-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.5
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa roztworu kwasu hialuronowego cz.5.
Interne KennungZadanie 65-Roztwory kwasu hialuronowego do wstrzyknięć cz.5
LosLOT-0066
TitelZadanie 66-Testy diagnostyczne cz.1
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa testów diagnostycznych cz.1
Interne KennungZadanie 66-Testy diagnostyczne cz.1
LosLOT-0067
TitelZadanie 67-Testy diagnostyczne cz.2
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest dostawa testów diagnostycznych cz.2
Interne KennungZadanie 67-Testy diagnostyczne cz.2