647410-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Personensonderbeförderung (Straße) – Prijevoz učenika osnovnih škola kojima je osnivač Koprivničko-križevačka županija, za 2027.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijevoz učenika osnovnih škola kojima je osnivač Koprivničko-križevačka županija, za 2027.
Beschreibung: Usluga prijevoza učenika osnovnih škola navedenih u tehničkoj specifikaciji, na nastavu i s nastave, sa definiranih stajališta do matičnih odnosno područnih škola. Prijevoz se obavlja vozilima sukladno važećem Pravilniku o uvjetima koje moraju ispunjavati autobusi kojima se organizirano prevoze djeca (Narodne novine br. 133/05), svakog nastavnog dana 2027. godine. Početak obavljanja usluge prijevoza je prvi nastavni dan u 2027. godini, a završetak obavljanja usluge je zadnji nastavni dan u 2027. godini.
Interne Kennung: NVV 2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1 - OŠ Koprivnički Bregi i OŠ „Prof. Blaž Mađer“ Novigrad Podravski
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Koprivnički Bregi i OŠ „Prof. Blaž Mađer“ Novigrad Podravski
Interne Kennung: NVV 2/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2 – OŠ Fran Koncelak Drnje
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Fran Koncelak Drnje
Interne Kennung: NVV 2/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3 – OŠ Gola
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Gola
Interne Kennung: NVV 2/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4 – OŠ Legrad i OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Legrad i OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec
Interne Kennung: NVV 2/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5 - OŠ Rasinja i OŠ Koprivnički Ivanec
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Rasinja i OŠ Koprivnički Ivanec
Interne Kennung: NVV 2/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA 6 – OŠ Sokolovac
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Sokolovac
Interne Kennung: NVV 2/2026-6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA 7 – OŠ Sveti Petar Orehovec
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Sveti Petar Orehovec
Interne Kennung: NVV 2/2026-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA 8 – OŠ Kloštar Podravski, OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac i OŠ Ferdinandovac
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Kloštar Podravski, OŠ Ivan Lacković Croata Kalinovac i OŠ Ferdinandovac
Interne Kennung: NVV 2/2026-8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA 9 – OŠ „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno
Interne Kennung: NVV 2/2026-9
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA 10 – OŠ Molve
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Molve
Interne Kennung: NVV 2/2026-10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA 11 - OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ prof. Franje Viktora Šignjara Virje
Interne Kennung: NVV 2/2026-11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA 12 – OŠ Sidonije Rubido Erdödy Gornja Rijeka i OŠ Kalnik
Beschreibung: Prijevoz učenika sukladno tehničkoj specifikaciji, za OŠ Sidonije Rubido Erdödy Gornja Rijeka i OŠ Kalnik
Interne Kennung: NVV 2/2026-12