See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het ontwikkelen, uitvoeren en evalueren van een opleidingstraject rond infectieziektebestrijding voor de oproepbare reserve-eenheid paraatheid (REP)
Beschreibung: Deze opdracht betreft het ontwikkelen van opleidingen rond infectieziektebestrijding, het geven van deze opleidingen en het evalueren en aanpassen ervan o.b.v. de voortschrijdende wetenschappelijke kennis en feedback. De opleidingen zijn bedoeld voor de reserve-eenheid paraatheid (hierna: REP). De REP bestaat uit een “vast” deel van werknemers van het Departement Zorg en zal worden uitgebreid met een “oproepbaar” deel bestaande uit vrijwilligers met een medische achtergrond, of met ervaring in het ondersteunen van zorgprocessen. Daarnaast zouden er ook andere profielen deel uit kunnen maken van de oproepbare REP om bijvoorbeeld logistieke of administratieve taken op te nemen. De oproepbare REP zal kunnen worden ingezet bij gezondheids-, zorg- of welzijnscrisissen en dit binnen de bevoegdheden van de Vlaamse Gemeenschap. Deze opdracht voorziet specifiek in het ontwikkelen en uitvoeren van een opleidingstraject rond infectieziektebestrijding en moet ervoor zorgen dat de oproepbare REP met voldoende deskundigheid kan worden ingezet om gezondheidscrisissen veroorzaakt door infectieziekten in te dijken.
Interne Kennung: DZ/2025/CPC/VOPMB/01
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80561000 Ausbildung in Gesundheitsschutz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DZ/2025/CPC/VOPMB/01 - 1
Interne Kennung: 1