647442-2026 - Wettbewerb
Polen – Glatteisbeseitigung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Świeciu z podziałem na części w sezonie 2026/2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Świeciu z podziałem na części w sezonie 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Świeciu z podziałem na części w sezonie 2026/2027.” Przedmiot zamówienia dla części 1-9,11-12 obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Świeciu (odśnieżanie oraz zwalczania śliskości zimowej) sprzętem oraz materiałem do zwalczania śliskości będącym w posiadaniu Wykonawcy. 4 Przedmiot zamówienia dla części nr 13 obejmuje usługi w zakresie odśnieżania oraz zwalczania śliskości zimowej na chodnikach zlokalizowanych przy drogach powiatowych w miejscowości Świecie sprzętem oraz materiałem do zwalczania śliskości będącym w posiadaniu Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 443088-2026
Interne Kennung: PZD 241/10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dla części 1-9, 11-12 obejmuje usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych administrowanych przez PZD w Świeciu (odśnieżanie oraz zwalczania śliskości zimowej) sprzętem oraz materiałem do zwalczania śliskości będącym w posiadaniu Wykonawcy. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie 2026/2027 należy wykonać w IV standardzie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, standardy utrzymania dróg oraz wymagania dotyczące sprzętu zostały szczegółowo określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dla części nr 13 obejmuje usługi w zakresie odśnieżania oraz zwalczania śliskości zimowej na chodnikach zlokalizowanych przy drogach powiatowych w miejscowości Świecie sprzętem oraz materiałem do zwalczania śliskości będącym w posiadaniu Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, standardy utrzymania dróg oraz wymagania dotyczące sprzętu zostały szczegółowo określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: Część nr 13