See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług całodziennego żywienia dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o.o.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług całodziennego żywienia dla pacjentów Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o.o. – pacjentów szpitala w Opolu Lubelskim oraz szpitala w Poniatowej (przygotowanie, dostawa całodziennych posiłków, a w wyjątkowych sytuacjach również dystrybucja ich do łóżka pacjenta), w ilości średniodziennie min. 180, max. 210 (przy pełnym obłożeniu obu szpitali wynoszącym 210 – liczba łóżek), zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności rozporządzenia (WE) nr 852/2004, rozporządzenia (WE) nr 853/2004 oraz ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1448 ze zm.), a także rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 grudnia 2025 r. w sprawie standardu organizacyjnego żywienia zbiorowego w podmiocie leczniczym wykonującym działalność leczniczą w rodzaju świadczenie szpitalne. Szacunkowa średnia ilość posiłków w ostatnich 12 miesiącach wynosiła miesięcznie 8 204 (przy dotychczasowej liczbie 148 łóżek). Zamawiający szacuje średnioroczną ilość posiłków w wysokości 64 800 (przy założeniu min. 180 posiłków dziennie) lub 75 600 (przy założeniu max. 210 posiłków dziennie), przy pełnym obłożeniu obu szpitali wynoszącym 210 łóżek. Zamawiający oszacował ilość posiłków (osobodni) na okres 36 miesięcy, zastrzegając, że przewidywana ilość osobodni podana w formularzu ofertowym służy wyłącznie do obliczenia ceny oferty za cały okres realizacji usługi, tj. 36 miesięcy. Faktyczny zakres usługi uzależniony będzie od potrzeb Zamawiającego; zmniejszenie zakresu usługi nie przekroczy 50% całości zamówienia. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie z tytułu niezrealizowania umowy w całości. Zamówienie dotyczy oddziałów: Szpital w Poniatowej – Oddział Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii oraz Pododdziałem Endokrynologicznym (32 łóżka), Oddział Rehabilitacyjny (21 łóżek), Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu (16 łóżek), Oddział Chirurgiczny z Pododdziałem Ginekologii Operacyjnej oraz Pododdziałem Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej (31 łóżek); Szpital w Opolu Lubelskim – Oddział Medycyny Paliatywnej (14 łóżek), Zakład Opiekuńczo-Leczniczy (96 łóżek). Łączna liczba łóżek wynosi 210. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 503094-2026
Interne Kennung: P.ZM.381.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001