2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całodobowa ochrona osób i mienia Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej PN/03/10/2025
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest całodobowa ochrona osób i mienia w budynku Wydziału Inżynierii Lądowej przy al. Armii Ludowej 16 oraz terenu przyległego do Wydziału Inżynierii Lądowej w godzinach od 7.00 do 7.00 dnia następnego. 2) Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a) świadczenie usługi będącej przedmiotem Zamówienia w siedmiokondygnacyjnym gmachu Wydziału Inżynierii Lądowej i na terenie przyległym do gmachu Wydziału przez 24 godziny na dobę przez dwóch ochroniarzy na każdą zmianę (licencja dla ochroniarza nie jest wymagana); b) zwiększenie ochrony nie więcej niż trzy razy w roku do pięciu osób;
Interne Kennung: PN/03/10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art.138 ust. 4 PZP
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Całodobowa ochrona osób i mienia Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej