See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Interne Kennung: LNP 2026/91
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cūkgaļas piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0002
Titel: Liellopu gaļas piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0003
Titel: Gaļas produktu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0004
Titel: Vistas gaļas piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0005
Titel: Piena un piena produktu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0008
Titel: Augļu un dārzeņu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0009
Titel: Bioloģiskā medus piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0010
Titel: Maizes un cepumu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0011
Titel: Maizes un rīvmaizes piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0012
Titel: Konditorejas izstrādājumu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0013
Titel: Bioloģisko bakalejas produktu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0014
Titel: Cukura un graudaugu produktu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0016
Titel: Bakalejas, konservēto, skābēto un pārstrādāto pārtikas produktu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0022
Titel: Bezlaktozes pārtikas piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0023
Titel: Saldētās produkcijas piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai
Los: LOT-0024
Titel: Sezonas ogu un augļu, saldētu ogu piegāde Alojas Ausekļa pamatskolai