647493-2026 - Ergebnis
Ungarn – Verpflegungsdienste – Közétkezési szolgáltatás biztosítása
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Közétkezési szolgáltatás biztosítása
Beschreibung: „Közétkezési szolgáltatás biztosítása ”
Vorherige Bekanntmachung: 528087-2026
Interne Kennung: EKR001470932026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Az ajánlatok értékelési szempontok szerinti tartalmi elemeinek értékelése során adható pontszám: 0-100, Az értékelés módszere a Kbt. 76.§(2) bek. c) pontja szerinti módszer. Ár kritérium fordított arányosítás (hatályos KH útmutató szerint), a minőségi szempontok esetében fordított arányosítás, egyenes arányosítás, pontkiosztás, részletesen KD-ben.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Közétkezési szolgáltatás biztosítása” Gyömrő város közigazgatási területén közétkeztetési (élelmezési) szolgáltatás biztosítása a hatályos jogszabályoknak és egyéb vonatkozó szabályoknak megfelelően. A nyertes ajánlattevő feladata: Általános étkeztetés azzal, hogy a tálalást Ajánlatkérő maga végzi el. a szállítás során használt edényzetek tiszítása. A diétás étkeztetés esetén a diétás napi adagok kiszállítása. A beszerzés céljának rövid bemutatása: Közétkeztetési feladatok ellátása: Tálalókonyha1 (Fekete): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 209 adag/nap, ebből alsós: 168 Ebéd átlagos napi adagszám: 351 adag/nap, ebből alsós: 234 Uzsonna átlagos napi adagszám: 209 adag/nap, ebből alsós: 168 Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha2 (Rákóczi): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 105 adag/nap, ebből alsós: 81 Ebéd átlagos napi adagszám: 155 adag/nap, ebből alsós: 105 Uzsonna átlagos napi adagszám: 105 adag/nap, ebből alsós: 81 Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha3 (Csokonai): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 107 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 160 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 107 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha4 (Erzsébet): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 171 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 258 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 171 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha5 (Központi): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 64 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 190 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 64 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha6 (Kastély): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): iskola alsó / iskola felső / szakiskola/kollégium Reggeli átlagos napi adagszám: 31 adag/nap Tízórai átlagos napi adagszám: 121 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 131 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 121 adag/nap Vacsora átlagos napi adagszám: 31 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Reggeli / tízórai / uzsonna: 6:00-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Vacsora: 16:00 - 17:00 Ált. isk. alsós: Reggeli átlagos napi adagszám: 13 Tízórai átlagos napi adagszám: 56 Ebéd átlagos napi adagszám: 60 Uzsonna átlagos napi adagszám: 56 Vacsora átlagos napi adagszám: 13 Ált. isk. felsős: Reggeli átlagos napi adagszám: 11 Tízórai átlagos napi adagszám: 59 Ebéd átlagos napi adagszám: 63 Uzsonna átlagos napi adagszám: 59 Vacsora átlagos napi adagszám: 11 Közép iskolás: Reggeli átlagos napi adagszám: 8 Tízórai átlagos napi adagszám: 23 Ebéd átlagos napi adagszám: 29 Uzsonna átlagos napi adagszám: 23 Vacsora átlagos napi adagszám: 8 Tálalókonyha7 (Bóbita): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 142 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 142 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 142 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha8 (Arany): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 145 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 145 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 145 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha9 (Csillagszem): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 29 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 29 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 29 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha10 (Mesevár): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 112 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 112 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 112 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha11 (Varázskert): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 82 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 82 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 82 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Tálalókonyha12 (Kastélydomb): Tálalás nyertes ajánlattevő feladata (Igen/Nem): Korcsoport (aláhúzással kérem jelölni!): óvodai / iskola alsó / iskola felső Tízórai átlagos napi adagszám: 80 adag/nap Ebéd átlagos napi adagszám: 80 adag/nap Uzsonna átlagos napi adagszám: 80 adag/nap Ételek kiszállításának határideje: Tízórai / uzsonna: 7:30-ig Ebéd: 10:00 - 11:00 Folytatás a II.2. 14. pontban.
Interne Kennung: EKR001470932026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Igen, + 30% BT-733 folytatása: A tapasztalatra vonatkozó megajánlás vonatkozásában Ajánlatkérő rögzíti, hogy naptári hónapot vesz figyelembe. A munka kezdő és záró hónapja is beleszámít az adott szakember szakmai tapasztalatába. Így például a 2026.01-2026.02-ig tartó tapasztalat kapcsán figyelembe vehető megajánlás 2 hónap. A szakmai tapasztalat vonatkozásában az időben párhuzamos gyakorlatok csak egyszer számítanak bele az adott szakember szakmai tapasztalatába. Amennyiben minden ajánlattevő esetében 0 hónap a megajánlás, úgy minden ajánlattevő 0 pontot kap. A bemutatott többlet szakmai tapasztalatnak az adott alkalmassági követelményként figyelembe vett, külön részletezett jogosultság megszerzéséhez szükséges gyakorlati időn felüli többlet szakmai gyakorlatot szükséges bemutatnia. Ajánlatkérő a szakemberek ajánlatban történő megnevezését – EKR-űrlapon - szakmai ajánlatnak tekinti! Ajánlatkérő az értékelési szempontonként egy szakember bemutatását és többlet szakmai tapasztalatát vizsgálja. Időben párhuzamos tapasztalatok csak egyszer vehetőek figyelembe. A 2. és 3. értékelési részszempont (többlet szakmai tapasztalat) esetében a pontszámok megadása a Közbeszerzések Tanácsa Útmutatójának (2025.05.29. 1. számú melléklet A. 1. ab) pontja szerinti egyenes arányosítás módszerével történik a következő képlet szerint (az ajánlatkérő számára legkedvezőbb (legmagasabb) ajánlati elem kapja a maximális pontot, a többi az egyenes arányosítás módszerének megfelelően kevesebbet)- Egyenes (lineáris) arányosítás: A legjobb ajánlatot tartalmazó ajánlatra (legtöbb szakmai tapasztalat) 100 pontot ad, a többi ajánlatra arányosan kevesebbet. A pontszámok kiszámítása során ajánlatkérő az egyenes (lineáris) arányosítás módszerét alkalmazza a következő képlet alapján: P = (A vizsgált / A legjobb) × (P max - P min) + P min ahol: P: a vizsgált ajánlati elem adott szempontra vonatkozó pontszáma P max: a pontskála felső határa P min: a pontskála alsó határa A legjobb: a legelőnyösebb ajánlat tartalmi eleme (Amennyiben ez az érték magasabb, mint: „24”, a képletbe ebben az esetben is „24” érték kerül behelyettesítésre) A vizsgált: a vizsgált ajánlat tartalmi eleme Ha e módszer alkalmazásával tört pontértékek keletkeznek, akkor azokat az általános szabályoknak megfelelően két tizedes jegyre kell kerekíteni (ehhez Ajánlatkérő Microsoft Excel programot fog használni a pontszámítás során). 4. Fogyasztói visszajelzési rendszerek bevezetésének vállalása, a szolgáltatást igénybe vevőnek dokumentált módon véleménynyilvánításra, visszajelzésre van lehetősége (papíralapon, elektronikusan, papíralapon és elektronikusan Az alábbiak alapján kérjük az ajánlattevőnél működő fogyasztói visszajelzési rendszer nyilatkozatban foglalt bemutatását. Ajánlatkérő előnyként értékeli amennyiben az ajánlattevő vállalja dokumentálásra alkalmas fogyasztói visszajelzési rendszer bevezetését. Ajánlatkérő tárgyi megajánlás tekintetében abszolút értékelési módszert, pontkiosztást alkalmaz az alábbiak szerint: Megajánlás Pontkiosztás Ajánlattevő papíralapon és elektronikusan is vállalja a fogyasztói visszajelzési rendszert 100 pont Ajánlattevő elektronikusan vállalja a fogyasztói visszajelzési rendszert 60 pont Ajánlattevő papíralapon vállalja a fogyasztói visszajelzési rendszert 30 pont Ajánlatkérő az ajánlattevő vállalását és a fentiek szerint megállapított pontszámot megszorozza a súlyszámmal (5). Ajánlattevőnek szakmai ajánlat részeként csatolnia kell a fogyasztói visszajelzési rendszer leírását, amely nem hiánypótoltatható! Ajánlattevőnek a szerződéskötést követő 15 napon belül nyilvánosságra kell hoznia a szolgáltatást igénybe vevők részére, akik a megadott elérhetőségen véleményt nyilváníthatnak, visszajelzést küldhetnek a szolgáltatással kapcsolatban. Nyertes Ajánlattevő kötelessége, hogy a beérkezett észrevételeket, visszajelzéseket, kérdéseket dokumentálja és a beérkezést követő max. 8 munkanapon belül érdemben reagáljon rá. Nyertes Ajánlattevő a szerződés teljesítése során a benyújtott számla mellékleteként köteles csatolni beszámolóját az elektronikus rendszerbe érkezett kérdésekről, észrevételekről, azok beérkezési idejéről, a rájuk adott válaszokról és a válaszadás idejéről. 5. A táplálkozásegészségügyi előírásokról szóló rendelet előírásaiban foglalt gyakoriságon felül szolgáltat nyers zöldséget, gyümölcsöt súlyszám: 10 2/1. Ajánlattevő 10 nap alatt 3 vagy több alkalommal vállalja, hogy nyers gyümölcsöt/zöldséget szolgáltat a kötelezően előírt 10 alkalom felett. a megajánlás 100 pontot kap 2/2. Ajánlattevő 10 nap alatt 2 alkalommal vállalja, hogy nyers gyümölcsöt/zöldséget szolgáltat kötelezően előírt 10 alkalom felett. a megajánlás 60 pontot kap 2/3. Ajánlattevő 10 nap alatt 1 alkalommal vállalja, hogy nyers gyümölcsöt/zöldséget szolgáltat kötelezően előírt 10 alkalom felett. a megajánlás 30 pontot kap 2/4. Ajánlattevő nem vállalja, hogy a táplálkozás-egészségügyi előírásokról szóló rendelet előírásaiban foglalt gyakoriságon felül szolgáltat nyers gyümölcsöt/zöldséget. a megajánlás 0 pontot kap A 5. értékelési szempont nyers zöldség/gyümölcs vállalása tekintetében figyelembe vett étlapok : •4-6 éves (óvodás) korosztály: Tízórai, Ebéd, Uzsonna étkezésre, 10 napra (10 napra), tavasz időszakra •7-10 éves (általános iskola alsós) korosztály: Tízórai, Ebéd, Uzsonna étkezésre, 10 napra (10 napra), tavasz időszakra •11-14 éves (általános iskola felsős) korosztály: Tízórai, Ebéd, Uzsonna étkezésre, 10 napra (10 napra), tavasz időszakra Kizárólag akkor írható be a legmagasabb vállalási kategória, ha az összes korcsoport mind a 10 napja esetében teljesül a legmagasabb vállalási esetszám. Ellenkező esetben azt a vállalást kell a felolvasó lapra írni, ami legkedvezőtlenebb vállalást tartalmazza a vizsgált korcsoportok 10 napja esetében. Folytatás a II.2.11) pontban.