See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: (VPP-231) Transporto priemonių remonto paslaugos
Beschreibung: Pirkimo objektas – transporto priemonių (virš 3.5 t) , priekabų ir mechanizmų remonto ir techninės priežiūros paslaugos, įskaitant Paslaugų teikimui būtinas ir jų metu naudojamos atsarginės dalys, detalės bei eksploatacinės medžiagas. Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) pirkimo objekto dalis: 1 pirkimo objekto dalis – Transporto priemonių remonto paslaugos Vilniuje; 2 pirkimo objekto dalis – Transporto priemonių remonto paslaugos Panevėžyje;
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo objekto dalis – Transporto priemonių remonto paslaugos Vilniuje;
Beschreibung: Pirkimo objektas – transporto priemonių (virš 3.5 t) , priekabų ir mechanizmų remonto ir techninės priežiūros paslaugos, įskaitant Paslaugų teikimui būtinas ir jų metu naudojamos atsarginės dalys, detalės bei eksploatacinės medžiagas. 1 pirkimo objekto dalis – Transporto priemonių remonto paslaugos Vilniuje;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 pirkimo objekto dalis – Transporto priemonių remonto paslaugos Panevėžyje;
Beschreibung: Pirkimo objektas – transporto priemonių (virš 3.5 t) , priekabų ir mechanizmų remonto ir techninės priežiūros paslaugos, įskaitant Paslaugų teikimui būtinas ir jų metu naudojamos atsarginės dalys, detalės bei eksploatacinės medžiagas. 2 pirkimo objekto dalis – Transporto priemonių remonto paslaugos Panevėžyje;
Interne Kennung: 2