647496-2025 - Wettbewerb
Polen – Pflanzenfette – DOSTAWA TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH I NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH I NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH
BeschreibungDOSTAWA TŁUSZCZÓW ROŚLINNYCH I NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w SWZ
Interne KennungD/55/12WOG/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15412200 Pflanzenfette
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Toruń
BeschreibungCzęść 1 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Toruń
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji (zamówienia opcjonalnego), o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP w przedmiotowym postępowaniu. 2. Skorzystanie z prawa opcji będzie polegało na zwiększeniu ilości asortymentu w ramach zawartej Umowy, do maksymalnie 300 % całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w Umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia. Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach prawa opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy; 3. O uruchomieniu prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie do 20.11.2026 r. 4. Zamawiający w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany w jej ramach do zamawiania każdego asortymentu składającego się na przedmiot umowy. Przedmiot zamówienia każdorazowo będzie określany bieżącymi potrzebami Zamawiającego, które są w pełni uzależnione od stanów żywionych, potrzeb planowanych lub nieprzewidzianych przedsięwzięć. 5. Zasady realizacji przez Zamawiającego prawa opcji oraz warunki i terminy są takie same jak dla zamówień realizowanych dla zakresu podstawowego umowy. 6. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 7. Ceny jednostkowe dla zakresu opcji są takie same jak ceny jednostkowe poszczególnych pozycji dla zamówienia podstawowego, zgodnie z ofertą wykonawcy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Toruń
BeschreibungCzęść 2 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Toruń
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Inowrocław
BeschreibungCzęść 3 dostawa tłuszczów roślinnych do garnizonu Inowrocław
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Inowrocław
BeschreibungCzęść 4 dostawa napojów bezalkoholowych do garnizonu Inowrocław
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 dostawa tłuszczów roślinnych dla USA
BeschreibungCzęść 5 dostawa tłuszczów roślinnych dla USA
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 dostawa napojów bezalkoholowych dla USA
BeschreibungCzęść 6 dostawa napojów bezalkoholowych dla USA
Interne Kennung6