647509-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti po sklopih za obdobje treh let za potrebe OŠ Nove Fužine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti po sklopih za obdobje treh let za potrebe OŠ Nove Fužine
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava konvencionalnih živil, ekoloških živil ter živil iz drugih shem kakovosti po sklopih za triletno obdobje za potrebe OŠ Nove Fužine, v skladu s specifikacijami blaga in zahtevami naročnika, ki so del razpisne dokumentacije.
Interne Kennung: JN-7560-26-600016
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mleko in mlečni izdelki
Beschreibung: Mleko in mlečni izdelki
Interne Kennung: 555221
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Mlado goveje meso (junečje), svinjsko meso, telečje meso
Beschreibung: Mlado goveje meso (junečje), svinjsko meso, telečje meso
Interne Kennung: 555222
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: PERUTNINSKO MESO IN PERUTNINSKI IZDELKI
Beschreibung: PERUTNINSKO MESO IN PERUTNINSKI IZDELKI
Interne Kennung: 555223
Los: LOT-0004
Titel: MESNINE
Beschreibung: MESNINE
Interne Kennung: 555224
Los: LOT-0005
Titel: ZAMRZNJENE RIBE
Beschreibung: ZAMRZNJENE RIBE
Interne Kennung: 555225
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15221000 Tiefgekühlter Fisch
Los: LOT-0006
Titel: SLADKOVODNE SVEŽE RIBE
Beschreibung: SLADKOVODNE SVEŽE RIBE
Interne Kennung: 555226
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0007
Titel: KONZERVIRANI RIBJI IZDELKI
Beschreibung: KONZERVIRANI RIBJI IZDELKI
Interne Kennung: 555227
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15235000 Fischkonserven
Los: LOT-0008
Titel: JAJCA
Beschreibung: JAJCA
Interne Kennung: 555228
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Titel: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Beschreibung: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Interne Kennung: 555229
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0010
Titel: SUHE STROČNICE
Beschreibung: SUHE STROČNICE
Interne Kennung: 555230
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0011
Titel: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Beschreibung: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Interne Kennung: 555231
Los: LOT-0012
Titel: KONZERVIRANA IN VLOŽENA ZELENJAVA
Beschreibung: KONZERVIRANA IN VLOŽENA ZELENJAVA
Interne Kennung: 555232
Los: LOT-0013
Titel: SADNI KOMPOTI IN MARMELADE
Beschreibung: SADNI KOMPOTI IN MARMELADE
Interne Kennung: 555233
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15332230 Marmeladen, 15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten, 15332400 Obstkonserven
Los: LOT-0014
Titel: RDEČA PESA V SOLATI
Beschreibung: RDEČA PESA V SOLATI
Interne Kennung: 555234
Los: LOT-0015
Titel: NEKTARJI IN SOKOVI
Beschreibung: NEKTARJI IN SOKOVI
Interne Kennung: 555235
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte
Los: LOT-0016
Titel: OLUŠČENA ŽITA, PRIPRAVLJENI IZDELKI IZ ŽIT IN MOKE
Beschreibung: OLUŠČENA ŽITA, PRIPRAVLJENI IZDELKI IZ ŽIT IN MOKE
Interne Kennung: 555236
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0017
Titel: TESTENINE IN JUŠNE ZAKUHE
Beschreibung: TESTENINE IN JUŠNE ZAKUHE
Interne Kennung: 555237
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15850000 Teigwaren
Los: LOT-0018
Titel: TESTO
Beschreibung: TESTO
Interne Kennung: 555238
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0019
Titel: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ KROMPIRJEVEGA TESTA, ZDROBA, ŠTRUKLJI IN POLPETI
Beschreibung: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ KROMPIRJEVEGA TESTA, ZDROBA, ŠTRUKLJI IN POLPETI
Interne Kennung: 555239
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0020
Titel: RAZLIČNI ZAMRZNJENI IZDELKI
Beschreibung: RAZLIČNI ZAMRZNJENI IZDELKI
Interne Kennung: 555240
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0021
Titel: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Beschreibung: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 555241
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0022
Titel: SLAŠČICE
Beschreibung: SLAŠČICE
Interne Kennung: 555242
Los: LOT-0023
Titel: SENDVIČI
Beschreibung: SENDVIČI
Interne Kennung: 555243
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15811510 Sandwiches
Los: LOT-0024
Titel: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Beschreibung: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interne Kennung: 555244
Los: LOT-0025
Titel: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beschreibung: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 555245
Los: LOT-0026
Titel: EKO MESO
Beschreibung: EKO MESO
Interne Kennung: 555246
Los: LOT-0027
Titel: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Beschreibung: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne Kennung: 555247
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-7560-26-600016
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Mleko in mlečni izdelki
Description: Mleko in mlečni izdelki
Internal identifier: 555221
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 555222
Additional classification (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 555223
Lot: LOT-0004
Title: MESNINE
Description: MESNINE
Internal identifier: 555224
Lot: LOT-0005
Title: ZAMRZNJENE RIBE
Description: ZAMRZNJENE RIBE
Internal identifier: 555225
Additional classification (cpv): 15221000 Frozen fish
Lot: LOT-0006
Title: SLADKOVODNE SVEŽE RIBE
Description: SLADKOVODNE SVEŽE RIBE
Internal identifier: 555226
Additional classification (cpv): 03311000 Fish
Lot: LOT-0007
Title: KONZERVIRANI RIBJI IZDELKI
Description: KONZERVIRANI RIBJI IZDELKI
Internal identifier: 555227
Additional classification (cpv): 15235000 Preserved fish
Lot: LOT-0008
Title: JAJCA
Description: JAJCA
Internal identifier: 555228
Additional classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0009
Title: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Description: SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 555229
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0010
Title: SUHE STROČNICE
Description: SUHE STROČNICE
Internal identifier: 555230
Additional classification (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables
Lot: LOT-0011
Title: ZAMRZNJENA ZELENJAVA IN SADJE
Internal identifier: 555231
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 555232
Lot: LOT-0013
Title: SADNI KOMPOTI IN MARMELADE
Description: SADNI KOMPOTI IN MARMELADE
Internal identifier: 555233
Additional classification (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables, 15332230 Marmalades, 15332200 Jams and marmalades; fruit jellies; fruit or nut purée and pastes, 15332400 Preserved fruits
Lot: LOT-0014
Title: RDEČA PESA V SOLATI
Description: RDEČA PESA V SOLATI
Internal identifier: 555234
Lot: LOT-0015
Title: NEKTARJI IN SOKOVI
Description: NEKTARJI IN SOKOVI
Internal identifier: 555235
Additional classification (cpv): 15320000 Fruit and vegetable juices
Lot: LOT-0016
Internal identifier: 555236
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Lot: LOT-0017
Title: TESTENINE IN JUŠNE ZAKUHE
Description: TESTENINE IN JUŠNE ZAKUHE
Internal identifier: 555237
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15850000 Pasta products
Lot: LOT-0018
Title: TESTO
Description: TESTO
Internal identifier: 555238
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 555239
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15312000 Potato products, 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0020
Title: RAZLIČNI ZAMRZNJENI IZDELKI
Internal identifier: 555240
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0021
Title: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Description: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 555241
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Lot: LOT-0022
Title: SLAŠČICE
Description: SLAŠČICE
Internal identifier: 555242
Lot: LOT-0023
Title: SENDVIČI
Description: SENDVIČI
Internal identifier: 555243
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products, 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes, 15811510 Sandwiches
Lot: LOT-0024
Title: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Description: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Internal identifier: 555244
Lot: LOT-0025
Title: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 555245
Lot: LOT-0026
Title: EKO MESO
Description: EKO MESO
Internal identifier: 555246
Lot: LOT-0027
Title: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 555247