See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop raamovereenkomst voor hospitalisatieverzekeringen voor IOK en IOK Afvalbeheer en de andere deelnemende besturen
Beschreibung: Deze groepsaankoop betreft het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor het sluiten van een verzekeringspolis Hospitalisatieverzekering voor de looptijd van 48 maanden. 47 besturen, inclusief IOK en IOK Afvalbeheer, nemen verbindend deel aan deze groepsaankoop.
Interne Kennung: IOK_20250212HOSMP_SEL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66512220 Krankenversicherung (Zusatzversicherung)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66512000 Unfall- und Krankenversicherungen, 66512200 Krankenversicherung (Pflichtversicherung)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IOK_20250212HOSMP_SEL - 1
Beschreibung: Groepsaankoop raamovereenkomst Hospitalisatieverzekering 48 maanden
Interne Kennung: 1
647513-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IOK_20250212HOSMP_SEL
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66512220 Medische verzekeringen
Aanvullende classificatie (cpv): 66512000 Ongevallen- en ziektekostenverzekeringen, 66512200 Ziektekostenverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IOK_20250212HOSMP_SEL - 1
Interne identificatiecode: 1