647518-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialfahrzeuge – Projekt "LELIS-SKOLE BUDOWA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ ORAZ ZAKUP SPRZĘTU DO ZARZĄDZANIA KATASTROFAMI"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt "LELIS-SKOLE BUDOWA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ ORAZ ZAKUP SPRZĘTU DO ZARZĄDZANIA KATASTROFAMI"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Dostawa fabrycznie nowego pojazdu specjalnego wraz z osprzętem do zarządzania katastrofami” w ramach projektu „LELIS-SKOLE BUDOWA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ ORAZ ZAKUP SPRZĘTU DO ZARZĄDZANIA KATASTROFAMI”. Szczegółowy zakres dostawy oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 10 do niniejszej SWZ.
Interne KennungIR.271.38.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelProjekt „LELIS-SKOLE BUDOWA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ ORAZ ZAKUP SPRZĘTU DO ZARZĄDZANIA KATASTROFAMI”