647522-2026 - Ergebnis
Ungarn – Baumpflege – K2533 Alpin faápolási szolgáltatások 12+6 hónapra
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: K2533 Alpin faápolási szolgáltatások 12+6 hónapra
Beschreibung: Vállalkozási keretszerződés alpin faápolási munkálatok tárgyában.
Vorherige Bekanntmachung: 265782-2026
Interne Kennung: EKR000596192026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az érvényes ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pontja alapján értékeli.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Keretszerződés tárgya Megrendelő fenntartásában, üzemeltetésében álló a faápolási munkálatok ellátása alpin technikával. Keretszerződés 12 hónap időtartamra, alpin faápolási szolgáltatások tárgyában Budapest közigazgatási határán belül. A keretszerződés keretösszege: nettó 50 000 000 Ft. Ajánlatkérő a keretszerződés alapján legfeljebb a keretösszeg 70%-os mértékéig vállal megrendelési kötelezettséget. A nyertes ajánlattevőtől elvárt feladatok tervezett mennyisége: 1. Gallyazás 20-30 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 2. Gallyazás 31-40 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 3. Gallyazás 41-50 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 4. Gallyazás 51-60 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 5. Gallyazás 61-70 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 6. Gallyazás 71-80 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 7. Gallyazás 81-90 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 8. Gallyazás 91-100 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 9. Gallyazás 100 cm átmérő felett alpinista technológiával: 5 db 10. Korona csökkentés 20-30 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 11. Korona csökkentés 31-40 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 12. Korona csökkentés 41-50 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 13. Korona csökkentés 51-60 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 14. Korona csökkentés 61-70 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 15. Korona csökkentés 71-80 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 16. Korona csökkentés 81-90 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 17. Korona csökkentés 91-100 cm átmérő között alpinista technológiával: 5 db 18. Korona csökkentés 100 cm átmérő felett alpinista technológiával: 5 db 19. Fakivágás 20-30 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 20. Fakivágás 31-40 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 21. Fakivágás 41-50 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 22. Fakivágás 51-60 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 10 db 23. Fakivágás 61-70 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 24. Fakivágás 71-80 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 25. Fakivágás 81-90 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 26. Fakivágás 91-100 cm átmérő alatt alpinista technológiával: 5 db 27. Fakivágás 100 cm átmérő felett alpinista technológiával: 5 db 28. Alpin faápolási munkából származó gallyak aprítékolása, apríték elszállítása Megrendelő telephelyére: 90 t 29. Alpin faápolási munkából származó nagyméretű, nem aprítékolható rönk, tuskó beszállítása megrendelő telephelyére: 50 t 30. Zöldhulladék kézi kihordása felár: 80 óra 31. Egyéb alpin faápolási munka: 200 óra A keretszerződés annak hatálybalépésétől számított 12 (tizenkettő) hónapig, - vagy amennyiben az előbb bekövetkezik - a Keretösszeg kimerüléséig tartó határozott időtartamra jön létre azzal, hogy egyedi megrendelés kiküldésére kizárólag jelen keretszerződés időbeli hatálya alatt kerülhet sor, azonban az egyedi megrendelések teljesítése, továbbá az ellenérték kifizetése túlnyúlhat a jelen keretszerződés időbeli hatályán. A részletes feladatokat és műszaki leírásokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR000596192026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77341000 Baumschnitt