2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 6 000 000,00 zł (słownie: sześć milionów złotych)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 6 000 000,00 zł (słownie: sześć milionów złotych), z przeznaczeniem na: a) finansowanie planowanego deficytu budżetu w kwocie 3 227 272,73 zł (słownie: trzy miliony dwieście dwadzieścia siedem tysięcy dwieście siedemdziesiąt dwa złote 73/100), b) na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu emisji papierów wartościowych oraz zaciągniętych kredytów w kwocie 2 772 727,27 zł (słownie: dwa miliony siedemset siedemdziesiąt dwa tysiące siedemset dwadzieścia siedem złotych 27/100).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w wysokości 6 000 000,00 zł (słownie: sześć milionów złotych)